• Anasayfa
  • Oyun
  • Bağımlılık Yapacak Yeni Bir Mobil Oyun: The TOWER

Bağımlılık Yapacak Yeni Bir Mobil Oyun: The TOWER

0
0
0
0
0
Bağımlılık Yapacak Yeni Bir Mobil Oyun: The TOWER
​Mobil oyunların aşırı ivme kazandığı son dönemde, bizleri bağımlı yapacak yeni bir oyun  indirilmeye sunuldu, The Tower.
Mobil oyunların aşırı ivme kazandığı son dönemde, bizleri bağımlı yapacak yeni bir oyun  indirilmeye sunuldu: The Tower.

Oyunun amacı hızlı bir şekilde hareket eden sütunları alt alta getirerek binamızı en yükseğe çıkarmak.Başlangıçta büyük halde gelen taşlar tam oturmadığında, taşlar aşağı düşüyor ve bundan sonra gelen taşlarda ufalmaya başlıyor.Oyun kontrol bakımından da gayet basit reflekslerinizi iyi ayarladıktan sonra ekrana dokunmanız yeterli oluyor. Sürekli güncellenen oyuna yeni binalarda geliyor.

Oyun yaptığınız yüksek skorları da sosyal ağlarda paylaşmanızı sağlıyor. Bu sadece arkadaşlarınızla da  yarışabiliyorsunuz. The Tower`ın içinde oyun içi alımlar bulunsa da  genel olarak ihtiyacınız olmuyor. Yeni çıktığı için firma belli bir süre için her kullanıcıya 5000 altın hediye ediyor. Bu da ortalama oyunu 10 defa kaybettiğinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor. The Tower`ı ücretsiz olarak App Store için buradan ve Goole Play içinse buradan indirebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0