• Anasayfa
  • Oyun
  • Dark Soul Hikayesini En İyi Anlatana 10.000 Dolar Ödül

Dark Soul Hikayesini En İyi Anlatana 10.000 Dolar Ödül

0
0
0
0
0
Dark Souls 3’ün tanıtılmasına kısa bir süre kala oyunun yapımcı şirketi Bandai Namco, birçok oyuncunun ilgisini çekecek bir kampanya başlattı.

Yeni çıkacak oyunların tanıtım stratejileri, son 2-3 yıldır ödül ve kampanyalar üzerinde yoğunlaşmaya başladı. (ki etkili olduğunu da belirtmem gerekiyor) Dark Souls 3’ün FromSoftware ile birlikte yapımcısı olan Bandai Namco, My Dark Souls Story isminde bir tanıtım kampanyası başlatmıştı. Şirket, oyunculardan özgün ve açık olacak şekilde Dark Souls’un hikayesini yazmalarını istedi.

18 yaşın üzerindeki ABD’li oyuncuların katılabildiği yarışmada, oyunculardan 5 dakikalık bir video hazırlamaları istendi. Ödülü kapabilmek için oyuncuların yalnızca iyi bir hikayeye değil, iyi de bir kurgu bilgisine sahip olması gerekiyor. Çünkü YouTube’da bu kampanyayla ilgili o kadar etkileyici videolar var ki, ABD’li olsam muhtemelen yarışmaya katılmaktan vazgeçerdim.Kampanyanın sonucu önümüzdeki hafta içerisinde duyurulacak. Aşağıda, oyuncuların hazırladığı ortalama 5 dakikalık videolardan bazılarını izleyebilirsiniz.
 

 

 

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0