• Anasayfa
  • Oyun
  • Batman: Arkham Knight'ın Piyasaya Çıkışıyla Beraber Yeni Fragmanı da Yayınlandı!

Batman: Arkham Knight'ın Piyasaya Çıkışıyla Beraber Yeni Fragmanı da Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Batman'in oyun serisine ait Arkham adını taşıyacak son oyun olan Batman: Arkham Knight bugün satışa çıktı ve satışa çıkması adına açılış fragmanı da yayınlandı.
Batman karakterini sevenlerin merakla beklediği oyun olan Batman: Arkham Knight bugün itibari ile satışa çıktı. 89TL fiyat etiketine sahip olan ve 139TL'ye Premium versiyonu alınabilen Batman: Arkham Knight için açılış fragmanı da yayınlandı.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa çıkan Batman'in son oyunu SteamOS, Linux ve Mac için de sonbahar aylarında yayınlanacak. Fakat eski nesil olan PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında bu oyunu maalesef göremeyeceğiz.

Fragmana gelecek olursak oldukça ilgi çekici şekilde duran video, Gotham şehrinden tanıdığımız Komiser Gordon'un o kalın ve efsane sesi ve Batman'in görüntüsü ile başlıyor. Gotham'da yepyeni kapışmalar ve Batmobile'i sunan yeni oyun grafik kalitesi olarak da oldukça başarılı olmuşa benziyor.Serisinin en iyi oyunu olmaya aday olan Batman: Arkham Knight'ın fragmanında geçen "This is how it happen, this is how the Batman died", yani "İşte herşey böyle oldu, işte Batman böyle öldü" diye bir cümle ise oldukça dikkat çekici. Oyunu bitirmeden anlayamayacağız detayı fragmandan çıkaracak olursak sanki Batman ölmüş ve Gordon ardından olayları anlatıyormuş hissine kapıldığımı söylemeliyim.
 

Yani yukarıdan izleyebileceğiniz fragmandan anlaşılacağı üzere Batman olarak bu oyunun sonunda ölebiliriz. Eğer böyle birşey olursa sırf oyunu oynamak için gereken nedeni de bulmuş oluruz. Çünkü şimdiye kadar hep ölüp ölüp dirilen kahramanlardan oluşan oyunlardan sonra oynadığımız efsanevi kahramanın öleceği bir oyun oynamak ise efsane olacaktır. Ama şimdi bunun spoiler olacağına kızabilirsiniz. Fakat işin en eğlenceli tarafı ise "ölecek" diyememek. Yani ne olacağını bilmiyoruz.

Acaba Batman, bu oyunun sonunda ölecek mi? İşte bunu hep beraber ilerleyen zamanlarda göreceğiz. (Not: Bitiren arkadaşlar söylelip bu merakımızı lütfen gidermesin)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0