• Anasayfa
  • Oyun
  • Batman: Arkham Knight İçin Batgirl DLC'si Bu Ay Geliyor!

Batman: Arkham Knight İçin Batgirl DLC'si Bu Ay Geliyor!

1
0
0
0
0
Batman'in efsaneleşen Arkham serisinin yeni oyunu Arkham Knight, bir yeni karaktere daha kavuşuyor; Batgirl.
Batman'in bütün sene merakla beklenen ve çıktığında da aldığı yorumlarla bu bekleyişe ne kadar layık olduğunu gösteren yeni oyunu Batman: Arkham Knight, müthiş bir satış rakamına ulaşmış durumda.

Konsollar için bir sıkıntı yok ancak oyun PC'deki stabilite sorunları nedeniyle Steam'den geri çekilmişti. Tabi bunlar halledilmeyecek şeyler değil. Bir süre önce de AMD, oyun için sürücülerini güncellemişti. Yani serinin son oyunu, büyük ses getirmiş durumda.

Bu arada 'serinin son oyunu' lafına da açıklık getirelim; Arkham Knight, Batman oyunları içinde son Arkham oyunu olacak. Daha önceden Arkham City, Arkham Asylum ve Arkham Origin gibi oyunlar karşımıza çıkmıştı. Konumuza gelecek olursak, efsane oyunda bildiğiniz üzere pek çok farklı karakter zaten bulunmakta. Bunlara bir yenisi de yakın bir zamanda Batgirl ile eklenecek.Oyunun ana hikasiyle paralel şekilde olacak ilk DLC paketi, Batgirl ile gelecek. 'Batgirl: A Matter of Family' adı ile gelecek olan DLC, 14 Temmuz'da oyunu season pass ile alan kullanıcılara sunulacak (season pass ile almış olmanız demek bütün DLC'leri ücretsiz alacağınız anlamına geliyor, tabi durum böyle olunca oyunun fiyatı biraz daha yukarı çıkıyor). Season pass sahibi olmayan kullanıcılar içinse Batgirl DLC paketi, PlayStation Network ve Xbox Live üzerinden 21 Temmuz'da 9 dolar fiyat ile sunulacak.

Kaynak: Polygon
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0