• Anasayfa
  • Oyun
  • Batman: Arkham Knight'ın PC'ye Dönmesi Beklenenden Uzun Sürecek

Batman: Arkham Knight'ın PC'ye Dönmesi Beklenenden Uzun Sürecek

0
0
0
0
0
Batman: Arkham Knight'tan PC kullanıcıları üzecek bir haber geldi.
E3'te karşımıza çıkan ve resmen aklımızı alan, Batman'in en son oyunu Arkham Knight, müthiş bir başarıya ulaşmış durumda. Efsane oynanışı ve konu bütünlüğü ile Batman oyunları içinde belkide en sağlamı olan Arkham Knight, maalesef PC kullanıcılarının pek yüzünü güldürmüyor.

Oyun konsolu sahipleri çatır çatır oynarken, PC'de stabilite sorunları yaşayan, hatta bu sebeple Steam'den çekilen oyun, AMD'nin sürücülerini özel şekilde güncellemesine bile sebep olmuştu.

Ancak alınan bu önlemler pek işe yaramışa benzemiyor. Zira PC platformunda sorunlar yaşayan oyunun, doğru şekilde çalışması ve yaşanan problemlerin giderilmesi için yapılan çalışmalar henüz sonuç vermiş değil. Ayrıca bu sonucun kısa bir sürede gelme ihtimali de şu an için zor görünüyor.EB Games'in oyun dünyasında önemli bir yere sahip web platformlarından Kotaku'ya gönderdiği bir email, üzücü haberi açıklamakta. EB Games'in email'ine göre, Batman: Arkham Knight, gerek stabilite, gerekse diğer problemler sebebi ile geri çekildiği PC platformuna dönüşünü en erken Eylül ayında yapacak. 

Arkham Knight'ın PC satışlarının resmi olarak durdurulduğunu açıklayan EB Games, Warner ve Rocksteady'in sorun üzerinde çalıştığını, ancak beklenen düzenlemenin Eylül ayında yapılacağını bildirmiş durumda. Üstelik bu tarih, ''en iyi ihtimalle'' olarak geçmekte. Yani sonraki aylara da bir sarkma olabilir. Batman: Arkham Knight'ın Steam platformuna da tekrardan Eylül ayı ya da sonrasında sunulması bekleniyor.

Kaynak: IGN
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0