• Anasayfa
  • Oyun
  • Batman: Arkham Knight PC Platformuna Geri Dönüyor!

Batman: Arkham Knight PC Platformuna Geri Dönüyor!

0
0
0
0
0
Yılın efsane oyunlarından olan Batman: Arkham Knight sonunda PC platformuna geri dönüyor.
Yaklaşık dört ay kadar önce, ''Arkham'' serisinin son oyunu olan Batman: Arkham Knight, stabilite sorunları nedeniyle Steam'den geri çekilmişti. O günden beri de PC kullanıcılarının meraklı bekleyişi de sürmekteydi.

Geçirdiğimiz dört aylık süreç içinde Steam'e geri dönüş yapmasını beklediğimiz oyun, sonunda tam anlamıyla geri dönüyor. Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından dün yapılan açıklamaya göre, Batman: Arkham Knight 28 Ekim'de tekrar Steam'e sunulacak.

Oyunun geri dönmesi ile birlikte, PC'den uzak kaldığı 4 ay içinde çıkan bütün ücretsiz patch'ler de sunulacak. Bu patch'lerin içinde özel fotoğraflar, Batman kostümleri gibi şeyler de mevcut. Oyunun DLC paketleri için ''season pass'' satın alan kullanıcılar da oyuna Steam'de olmadığı süre boyunca gelen DLC'leri kullanabilecek.Oyunun 28 Ekim'de Steam'e tekrardan sunulacağını duyuran WB. cephesi ayrıca PC kullanıcılarına teşekkür ederek ''bizlere düzenli ve detaylı şekilde geri bildirim yaparak sorunlarını dile getiren ve bu süreçte sabırla bekleyen PC topluluğuna da teşekkür ederiz'' açıklamalarında bulundu.

Batman: Arkham Knight, 28 Ekim günü tekrar Steam'de indirilebilir durumda olacak.

Kaynak: Polygon
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0