• Anasayfa
  • Oyun
  • Batman: Arkham Knight PC'deki Stabilite Sorunları Nedeniyle Steam'den Geri Çekildi!

Batman: Arkham Knight PC'deki Stabilite Sorunları Nedeniyle Steam'den Geri Çekildi!

0
0
0
0
0
Batman'in merakla beklenen son oyunu Arkham Knight çıktıktan 2 gün sonra performans sorunları nedeniyle Steam'den gerçi çekildi!
Batman Arkham serisinin son oyunu olan ve Batman fanlarının merakla beklediği oyun Batman: Arkham Knight, 2 gün önce piyasaya çıkmış ve sizlere tanıtım videosu ile beraber buradan aktarmıştık.

Fakat Steam'de bir anda popüler olan oyunu indirip kuranlar tarafından birçok hata ve eksiğin olduğu geri dönütü sonrasında Warner Bros Games oyunu Steam'den geri çekti. Yani PC'de özellikle AMD ekran kartlarında yaşanan performans sıkıntıları olması sebebiyle bir süre daha oyun satın alınamayacak. İndiren kişiler de performans sorunları sebebiyle oyunu oynayamadığı için indirmiş olanlar bir güncelleme bekleyecekler, indirmemiş olanlar ise bir süre daha oyunu beklemek zorunda kalacak.Komiser Gordon'un fragmanında geçen "This is how it happen, this is how the Batman died", yani "İşte herşey böyle oldu, işte Batman böyle öldü"repliği ile "Batman ölecek mi yoksa?" düşünceleri ile iyice merak edilen oyun PC tarafında maalesef bu merak biraz daha sürecek. Oyunun tekrar Steam'e ekleneceği süre ise bilinmyor. Sadece WB yetkilileri "en kısa sürede" diyerek bu sorunların ortadan kaldırılması için çalıştıklarını belirtmişler. Ayrıca bu sorundan dolayı "Oynamam ben ya bunu" diyenler için de para iadesi yapılacağı da sözlere eklenmiş.

Yazının aslını buradan okuyabilirsiniz. (İngilizce olduğunu da belirtelim)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0