• Anasayfa
  • Oyun
  • Batman: Arkham Knight'tan Yeni Tanıtım Videosu Geldi

Batman: Arkham Knight'tan Yeni Tanıtım Videosu Geldi

0
0
0
0
0
Kara Şövalye Batman'in merakla beklediğimiz, yeni oyunu 'Batman: Arkham Knight'tan, detaylı bir tanıtım videosu geldi. Videoda Batman dışında başka karakterler ön plana çıkmakta.
Warner Bros'un Rocksteady Studios ile birlikte yaptıkları (ve artık beklemekten canımızın çıktığı), Kara Şövalye'miz Batman'in yeni oyunu 'Batman: Arkham Knight'tan yeni bir tanıtım videosu geldi.

Oyunlarında 'Arkham' ismi geçenler içinde 'Batman: Arkham Knight', serinin en büyük ve detaylı oyunu olacak. Gotham şehri, Batmobile'iniz ile gezebileceğiniz kadar büyük. Ve evet, oyunda Batmobile'i de özgürce kullanabileceksiniz. Ayrıca 'Arkham Knight', Rocksteady'nin dediğine göre başlığına 'Arkham' geçen son oyun olacak (Arkam City, Arkham Asylum, Arkham Origins derken bıkmış artık adamlar da).

 

Yeni tanıtım videosunda ön plana çıkan ilk şey, Batman dışındaki karakterlerin üzerinde durulması. Robin, Nightwing, Oracle ve Catwoman'ın ön planda olduğu videoda, kötü adamlar olarak da Scarecrow ve Two Face göze çarpmakta.

Videoyu izlediğinizde sizde farkedeceksiniz; sonlara doğru Batman, Robin ve Nightwing'in birlikte dövüştüğü sahneler yer almakta. Bu da demek oluyorki Arkham City oyununda Batman ve Catwoman karakterlerini seçerek oynama imkanına yeni oyunda da Robin ve Nightwing de olmak üzere sahip olacağız. Yani yeni oyun bizlere 'Dual-play' özelliği sunmakta. 

Henüz 'Dual-play' özelliğinin nasıl kullanılacağı ve karakterlerin kontrol sisteminin nasıl olacağına dair bir açıklama yapılmış değil. Ancak kısa bir süre içinde bu bilgilere de erişmiş oluruz.
 


Daha önceden bu haberimizde de bahsettiğimiz gibi Harley Quinn DLC'si ile oyunu, psikopat Joker'imizin yaveri Harley Quinn olarak oynayabileceğimiz söylemiştik. Şimdi birde üstüne Robin ve Nightwing eklenince Arkham Knight'ı beklemek daha da zor bir hal aldı.

Batman: Arkham Knight Xbox One, PS4 ve PC için 23 Haziran'da satışa sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0