Batman'in Arkham Serisi PS4 ve Xbox One'a Geliyor: Batman: Return to Arkham

0
0
0
0
0
Batman'in meşhur Arkham serisi oyunlarının yeni nesil konsollara gelişi kesinleşti. Return to Arkham adıyla remastered olarak PS4 ve XBO platformlarına geliyor!
Konsol oyunculuğunun şahsen favori olarak gördüğüm oyun serisi olarak kabul edebileceğim Batman, Arkham serisiyle oyuncuları kendine bağlamıştı. Hatta son Arkham yapımı olan Arkham Knight ile PC tarafında sorunlar yaşayan Warner Bros. konsol tarafında elini güçlendirmeye devam ediyordu.

Şimdi ise en son örneğini Uncharted gibi bir efsanevi seri için "Nathan Drake Collection" adıyla remastered olarak PS4 platformuna gelmesiyle gördüğümüz ve konsolun popülerleşen türü olan remastered ile daha kaliteli olarak yeni nesil konsollara getirilen oyunlara Batman'in Arkham serisinin de dahil olması bekleniyordu.Warner Bros.'dan gelen resmi açıklama ile kesinleşen bu durum ile Batman'in Arkham serisi oldukça güzel bir adla; Return to Arkham adıyla PlayStation 4 ve Xbox One'a geliyor. Pakette Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunları tüm DLC paketleri dahil olacak şekilde yer alacağı bu özel Return to Arkham dahilinde güzel tarafı ise remastered aşamasının Unreal Engine 4 oyun motoru ile yenilenecek olması. Yani çok ciddi bir görsel yenilik söz konusu olacak.

29 Temmuz 2016 tarihi ile beraber PS4 ve Xbox One oyuncularına yayınlanacak olan Batman: Return to Arkham paketini aşağıdaki tanıtım videosu üzerinden görebilirsiniz.
 

Şu anda elbette bir fiyat bilgisi yok, fakat über seviyede bir fiyatlandırma olmayacaktır. Eğer elinizde bir de Batman: Arkham Knight var ise bu Return to Arkham'ın da çıkışıyla Suicide Squad filmi gösterime gelene kadar sağlam bir eğlence ortamı yaratabilirsiniz. SS de bunun üzerine tuzu biberi olacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0