• Anasayfa
  • Oyun
  • 'Batman: Return to Arkham' Orjinal ve Remastered Grafik Kıyaslaması

'Batman: Return to Arkham' Orjinal ve Remastered Grafik Kıyaslaması

0
0
0
0
0
'Batman: Return to Arkham' Orjinal ve Remastered Grafik Kıyaslaması
Batman: Arkham serisinin ilk iki oyununu yenilenmiş hali ile sunmaya hazırlanan Warner Bros, orjinal oyunlar ile remastered halinin grafik karşılaştırma videosunu yayınladı.
Geçtiğimiz hafta resmi açıklama ile oyun tarihinin en sağlam serilerinden olan Batman Arkham serisinin ilk iki oyununu yeni nesil konsollara 'remastered' şekilde geri getireceğini açıklayan Warner Bros, bir kez daha PC oyuncularını üzmüştü. Özellikle Arkham Knight, PC platformunda ciddi sorunlar yaşamıştı ancak Warner Bros işin oyun konsolu tarafından Arkham serisi üzerinden gümbür gümbür gitmeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz hafta tanıtım videosu ile karşımıza çıkan ve içinde Arkham Asylum ile Arkham City'yi barındıran Return to Arkham paketinin şimdi de orjinal ve remastered hallerinin grafik kıyaslama videosu görücüye çıktı.
 

Unreal Engine 4 oyun moturunun imzasını taşıyan Batman: Return to Arkham, 29 Temmuz'da PS4 ve Xbox One platformlarına sunulacak. Bu arada söylemeden edemeyeceğim; bazı kıyaslamalarda nedense orjinal versiyonu daha çok beğendim. Yine de karar sizin.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0