• Anasayfa
  • Oyun
  • Telltale Games'in Batman'i İçin Fragman ve Görseller Geldi!

Canlı Çizgi Roman: Telltale Games'in Batman Serisine Ait İlk Fragman ve Görseller Geldi!

0
0
0
0
0
Telltale Games'in hazırladığı Batman oyun serisine ait ilk tanıtım videosu ve görseller geldi. Tam bir yaşayan çizgi roman!
İlk duyurudan bu yana merakla beklenen Batman'in Telltale Games tarafından yapılacak serisine ait bilgiler, görseller ve tanıtım videosu geldi. Video tam bir teaser olmuş olsa da ufak tefek mesajlar veren Telltale Games, oyunun tam bir yaşayan, canlı bir çizgi roman tatında olacağını bas bas bağıracak şekilde gösteriyor.

Yani, Batman'i özellikle çizgi roman okuyarak seven kesimi fazlasıyla gaza getirecek oyun, ekran üzerinden çizgi romanı okuyup  aynı zamanda onu canlandırmak gibi bir havaya sahip olacak.Görsellerde de görebileceğiniz gibi bir çizgi romandan çıkmış gibi sahnelere ve oyun çizimlerine sahip olacak olan oyunun tam adı "Batman: The Telltale Series" olacak oyun üçleme olarak, yeni bölümlerin ayrı ayrı geleceği şekilde yayınlanacak. Seslendirme kadrosunda ise Troy Baker'ın (The Last of Us) Bruce Wayne, Laura Bailey'in (Tales From the Borderlands) Selina Kyle, Travis Willingham'ın (Ratchet & Clank) Harvey Dent, Erin Yvette'in (Oxenfree) Vicki Vale, Enn Reitel'ın (Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots) Alfred Pennyworth, Murphy Guyer'ın (Red Dead Redemption) James Gordon ve Richard McGonagle'in (Uncharted 4: A Thief’s End) Carmine Falcone olarak seslendirecekleri belirtilmiş.Yaz sonunda çıkacak olan oyunun E3'te detaylarının ve oynaış videolarının gelmesi, Gamescom'da deneyimleme ve ardından Ağustos/Eylül gibi de piyasaya çıkması bekleniyor. Şahsen acayip derecede heyecanlandığım oyunu merakla bekliyor olacağım.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0