• Anasayfa
  • Oyun
  • Battlefield 1'in Açık Betası Ne Zaman Başlıyor?

Battlefield 1'in Açık Betası Ne Zaman Başlıyor?

0
0
0
0
0
Electronic Arts'ın merakla beklenen oyunu Battlefield 1'in açık beta testinin tarihi az çok netleşti.
Call of Duty cephesinde Infinite Warfare ile gelen can sıkkınlığının üstüne boş kaleye gol atan Electronic Arts, Battlefield 1 ile yıllarca beklediğimiz eski savaş dönemlerine, hatta direkt olarak Birinci Dünya Savaşı'na dönüyor olması ilgimizi çekmiş, Osmanlı İmparatorluğu'nun da olacak olması iştahımızı iyice kabartmıştı.

Şimdiye kadar çeşitli videolar ve bilgilerin ortaya çıkarıldığı Battlefield 1'in devasa haritaları daha da büyüyerek tam bir savaş havasını bizlere yaşatacağa benziyor. Eğer siz de önceden oyunu denemek, sisteminizin kaldırıp kaldırmadığını görmekisterseniz Gamescom 2016'da EA'nin lansmanını dinlemenizde fayda var.Ortaya çıkan bilgilere göre Gamescom'un hemen ardından başlatılacak olan açık beta ile dileyen herkes B1 deneyimini yaşayabilecekler. Direkt olarak Battlefield serisi oyunlar için Almanya topluluk yöneticisi olan Sebastian Moritz, Battlefield 1'in Açık Beta testinin Gamescom 2016'dan kısa süre sonra başlayacağını belirtiyor.

17-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük oyun fuarlarından biri olan Gamescom'da önemli bilgilerin de verilmesi beklenen Battlefield 1'in Açık Beta testlerinde Battlefield Insider olanlara 3 gün önceden verileceği söyleniyor. Eğer bir EA hesabı (Origin'e girişte kullandığınız) sahibi iseniz buradan Insider olarak oyunun açık betasına da daha erken erişerek test etme imkanı bulabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0