• Anasayfa
  • Oyun
  • 4 Gün Önce Yayınlanan Battlefield 1’in Tanıtım Videosundan Tarihi 'Beğenme' Rekoru!

4 Gün Önce Yayınlanan Battlefield 1’in Tanıtım Videosundan Tarihi 'Beğenme' Rekoru!

0
0
0
0
0
4 Gün Önce Yayınlanan Battlefield 1’in Tanıtım Videosundan Tarihi 'Beğenme' Rekoru!
Yayınlanmasının üzerinden yalnızca 4 gün geçen Battlefield 1’in tanıtım videosu, izlenme ve beğeni rekorları kırmaya başladı.
Birkaç gün önce açıklanan Battlefield 1, daha piyasaya çıkmadan rekorlarla anılmaya başlanacak gibi duruyor. Oyun, tanıtım videosunun yayınlanmasının üzerinden 4 gün geçmiş olmasına rağmen şu an 20 milyondan fazla izlenme ve 1 milyondan fazla beğeni sayısı elde etmiş durumda.

Oyun, elde ettiği 1 milyon beğeni sayısı ile YouTube’da en çok beğeni alan oyun videosu olmayı başardı. Bu rekor, videonun yayınlanmasından 4 gün sonra gelince daha da bir anlam ifade ediyor. Zira bundan sonra da oyunun beğeni sayısının giderek artacağını düşünecek olursak elde edilen bu beğeni rekorunun yakın bir tarihte kırılması çok zor gibi görünüyor. Bunun dışında oyunun tanıtım videosunun kağıt üzerinde değil, gerçekten de beğenildiğini düşünüyorum. Çünkü beğeni sayısına karşılık olarak beğenmeme (dislike) sayısı yalnızca 20 bin dolaylarında. Oyun, 21 Ekim 2016'dan itibaren Xbox One, PS4 ve PC platformlarında satışa sunulmaya başlanacak.
 

Call of Duty: Infinite Warfare’da ise durumlar tam tersi şekilde ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyunun tanıtım videosunun oyuncular tarafından beğenilmediğini ve dislike sayısının 1.4 milyonu geçtiğini hatırlatalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0