• Anasayfa
  • Oyun
  • Battlefield 4'ün Final Stand Ek Paketi Ücretsiz Oluyor!

Battlefield 4'ün Final Stand Ek Paketi Ücretsiz Oluyor!

0
0
0
0
0
Battlefield 1 ile gündemde olan EA, bu sefer Battlefield 4 için kolaylıklar sunmaya başladı.
29 Ekim 2013 tarihinde çıkan Battlefield 4, hala popülaritesini devam ettiriyor. Hardline ile bir farklılık getiren EA ise bu yapımın aşırı tutulmamasıyla Battlefield 4'ün üzerine düşmeye başladı. Daha önce Dragon's Teeth isimli ek paketini B4 sahiplerine ücretsiz olarak sunmaya başlayan firma, bu sefer aynı işlemi başka bir ek paket için yapıyor.

DICE tarafından 2013 Gamescom'da gösterilen ve sevilen Final Stand ek paketi, Operation Whiteout, Giants of Karelia, Hammerhead ve Hangar 21 adlı haritaları oyuna eklemiş, Rorsch X1 adlı silah ve DS-3 ile XD-1 Accipiter cihazlarını oyuna getirmişti. Levkov 1937 Hovercraft MBT aracının da oldukça sevildiği Final Stand, şimdi ücretsiz olacak.Böylesine sevilen ek paketini de şu anda Origins üzerinden 15 Euro fiyata satan EA, aldığı karar ile 18 Mayıs 2016'dan itibaren tüm Battlefiled 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunacak. Fakat bir detaya göre bu durum sadece Xbox One sahipleri için olabilir. Ancak mantıken böyle bir kararın tepki alacak olması sebebiyle şahsen PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarının hepsine getirileceğini düşünüyorm.

Battlefiled 1 çıkana kadar Battlefiled 4 sahiplerini sevindirmeye ve oyunun popüleritesini korumaya devam edeceğe benzeyen DICE ve EA, böylece B1 çıkana kadar B4 ile yoluna devam edecek.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0