• Anasayfa
  • Oyun
  • Battlefield 5, Star Wars Battlefront Ekibine Emanet!

Battlefield 5, Star Wars Battlefront Ekibine Emanet!

1
0
0
0
0
Battlefield'ın yeni oyunu, oldukça emin ellerde geliyor.
Kasım ayında piyasaya çıkan ve yılın en başarılı oyunlarından biri olan Star Wars Battlefront, 2016 yılı boyunca da muhtemelen büyük ses getirecek oyunlardan biri olacak.

Oyunun beta sürümleri ve sonrasında çıkışı ile elde ettiği başarının, ileride çıkacak serilerde de katlanarak devam etmesi beklenmekte. Bir diğer yandan, oyun tarihinin en başarılı serilerinden olan Battlefield'ın da artık yeni oyunu yavaş yavaş beklenmeye başlandı. İşte yazımıza konu olan güzel haber de, bu bağlamda geldi.Battlefront'un geliştiricisi olan DICE ekibi, muhtemelen ''Battlefield 5'' adı ile gelecek yeni oyuna da imzasını atacak. Ekibin başındaki isim olan Dan Vanderlind, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile, bu haberi doğruladı. Battlefront'un geliştirilmesi konusunda çalışmalarına devam edeceklerini açıklayan Vaderlind, aynı zamanda yeni bir projeye başladıklarını ve bu projenin yeni gelecek Battlefield oyunu olduğunu açıkladı.
 

Battlefield'ın yeni oyunun geleceği 2014 yılının Ekim ayında açıklanmış ve o zamanki bilgilere göre 2016 yılının bahar aylarında piyasaya sürüleceği bilgisi verilmişti. Star Wars Battlefront'un başarısı ve aldığı olumlu tepkilere bakılırsa DICE ekibi oldukça başarılı bir iş çıkarmış diyebiliriz. 

Battlefield gibi efsane bir serinin yeni oyununun böyle başarılı bir ekibin ellerinden çıkacağı bilgisi ise, bizleri şimdiden heyecanlandırmakta.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0