Battlefield'ın TV Dizisi Yolda!

0
0
0
0
0
Battlefield 1 ile bu yıla daha oyun piyasaya çıkmadan damgasını vuran Battlefield serisi televizyon dizisi oluyor.
Uzun süredir oyunseverlerin en beğendiği oyun serilerinden olan Battlefield serisi özellikle bu yıl tanıtılan Battlefield 1 ile oyun daha piyasaya çıkmadan ortalığı kasup kavurmayı başardı. Tüm oyunculardan yoğun ilgi gören Battlefield 1'in yakında son kullanıcıya sunulması beklenirken Battlefield serisiyle ilgili yeni bir haber geldi.

Günümüzde sıkça video oyunlarının film ya da dizisinin yapıldığına tanık oluyoruz hatta öyle ki basit (casual) oyuncular için sunulan mobil oyunlar bile film oldu. Şimdi ise dizi olma sırası Battlefield'a geldi. Bir süredir Battlefield'ın televizyon dizisinin geleceği iddiaları Electronic Arts tarafından doğrulandı.Yaklaşık 14 yıllık maziye sahip olan Battlefield serisi Paramount TV ve Anonymous Content şirketlerinin işbirliği ile bir TV dizisi olarak da karşımıza çıkacak. Konuyla ilgili dizinin arkaplanında olacak şirketler bu dizinin senaryosunun 2002 tarihinden bu yana kadar olan Battlefield oyunlarının senaryolarının izleneceği ve bu senaryo çizgileri içerisinde işleneceğini belirtti.

Aslında birkaç yıl önce de Battlefield oyun serisinin dizi olarak karşımıza çıkacağı doğrulanmış ancak projeyi üstlenen şirketler bir süre sonra hiçbir açıklama yapmadan bu projeyi iptal etmişti.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0