• Anasayfa
  • Oyun
  • Türkiye'nin İlk E-Spor Cafe & Bar'ı Açıldı!

Türkiye'nin İlk E-Spor Cafe & Bar'ı Açıldı!

0
0
0
0
0
Dünya genelinde birçok örneği olan eSpor Cafe & Bar konsepti artık Türkiye'de. İstanbul/Kadıköy'de bugün kapılarını açan Baze eSports Cafe & Bar eSpor severler için ayrıcalıklı bir mekan olacak.
Dünya genelinde oldukça büyük çapta oyuncu ve takipçi kitlesine sahip olan ve eSpor denilen yeni bir spor dalı oluşmasını sağlayan DotA, LoL, WoW ve CS:GO gibi oyunlar için dünya genelinde birçok cafe ve bar konsepti bulunuyor. Bunun en güzel örnekleri ise dünyanın birçok yerinde bulunan ve efsanevi oyun Starcraft severlerin buluşup takıldıkları Barcraft mekanları olarak gösterilebilir.

Meltdown eSports bar konsepti ile de tüm eSporlara kucak açan yeni bir bar konsepti de dünya genelinde yaygın ve oldukça sevilen bir tür olarak bilinir. İşte bu tarz bir eSpor kafe ve barı ülkemizde de bugünden itibaren bulunuyor. Dorock XL tarafından yapılan konsept ile İstanbul/Kadıköy'de yer alan Baze eSports Cafe & Bar Türkiye'deki ilk eSpor konseptini taşıyan bir cafe & bar olarak dikkat çekiyor.Kadıköy merkezde, PTT’nin yanındaki Neşet Ömer Sokak’ta (Migros’un yanında, No:3) bugün açılan mekan Baze eSports Cafe & Bar bugünkü açılış partisi ile eSpor'u seven ve takip eden gençlere kapılarını açtı.

e-Spor takipçileri tarafından ESL şampiyonaları, Intel Extreme Masters, LOL Şampiyonluk Ligi gibi birçok eSpor karşılaşmalarını canlı olarak takip edebilecekleri mekan olan Baze eSports Cafe & Bar ilerleyen zamanlarda İstanbul'da yaşayan eSpor severler tarafından da oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Son olarak mekanın sadece cafe değil, aynı zamanda bar ünvanının da olması ve doğal olarak alkollü içecekler de satılıyor olması sebebiyle giriş için +18 yaş sınırının da bulunduğunu belirtelim.Yani haliyle sadece 18 yaş üzeri kişiler arasında eSpor severlere yönelik bir yer olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0