• Anasayfa
  • Oyun
  • Beşiktaş'tan Sonra Fenerbahçe de eSpor'a Giriyor!

Beşiktaş'tan Sonra Fenerbahçe de eSpor'a Giriyor!

0
0
0
0
0
League of Legends oyunu üzerinden eSpor takımı bulunan Beşiktaş'tan sonra Fenerbahçe de eSpor takımı kuruyor.
Bildiğiniz gibi bundan bir süre önce League of Legends takımlarından olan Aces High, Beşiktaş Jimnastik Kulübü bünyesine girerek Beşiktaş E-Spor Kulübü adını almış, ardından OyunHizmetleri.com sponsorluğunda Beşiktaş Oyun Hizmetleri adını alan ekipte şu anda Immortoru, Rawbin IV, Ruvelius, Xyraz ve Hibiki bulunuyor.

Şimdi ise Beşiktaş'tan sonra Fenerbahçe'nin de adımı ile hareketlenecek olan League of Legends'in Türkiye ayağına geçen sene dahil olan Team Aurora takımını alarak Fenerbahçe eSpor Kulübü olarak karşımıza çıkabileceği konuşuluyor.Geçtiğimiz yıl Yükselme Ligi’ne kötü başlayıp son haftada finallere kalmayı başaran ekip YL Finali’nde ÇİLEKLER’e yenilse de Şampiyonluk Ligi Play-Off’unda ligi gediklisi Atlas’ı alt ederek devler arenasının yolunu tutarak önemli bir başarı kazanmıştı. Şu anda ekibinde Avenuee, Kanani, DarkSide, Hioss ve Zergsting'i barındıran Team Aurora, görünüşe göre kısa bir süre sonra Fenerbahçe eSpor Kulübü olarak anılmaya bşalayacak.

Bu gelişme sonrası Galatasaray, Trabzonspor ve diğer takımlarımızdan bir atak gelir mi bilinmez, fakat böyle giderse özellikle LoL tarafında da heyecanı arttıracak bilindik takımlar yer alacak gibi duruyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0