Bethesda'nın E3 Konferansından Çıkanlar

0
0
0
0
0
Bethesda'nın E3 Konferansından Çıkanlar
Fuar açılışını yarın gerçekleştirecek olan E3’ün basın toplantıları tıpkı Computex’te olduğu gibi erkenden başladı. Bu yılın açılış konuğu ise merakla beklenen isimleri ile Bethesda oldu.
Tüm Dünya’nın merakla beklediği, yer kürenin en büyük oyun sektörü etkinliği olan E3, bu yıl da Los Angeles’da kapılarını açacak ve kimisi birkaç yıldır, kimisi ise sadece birkaç aydır beklenen oyunlar ile ilgili heyecan verici anlar sunacak.

Oyun dünyası fuarın kapılarının açılmasını beklerken elini çabuk tutan Bethesda, bugünden merakla beklenen oyunlarını sergilemeyi seçti ve kozlarını erkenden açtı. (ama çok iyi çalışmışlar, hakkını vermek lazım)

İşte elde edilen bilgiler ve Bethesda’nın gösterdiği kadarıyla oynanış videoları ile birlikte E3’ün ilk videoları ve ilk konukları.
 

 Fallout 4


RPG meraklılarının favorileri arasında yer alan Fallout serisi, postapokaliptik dünyası ve oyuncuyu kısıtlamayan geniş oyun yapısı ile her zaman efsane isimlerle birlikte anılmıştır.

Uzun süren bir bekleyişin ardından gelen dördüncü oyun da kendini bu serinin iyi bir temsilcisi olarak gösteriyor. 10 Kasım 2015’te PS4, XBOX One ve PC platformlarında çıkacak olan oyunun demo oynanış videosu da Bethesda tarafından paylaşıldı.

Bunlarla birlikte oyunun şu anda indirilebilir durumda olan Fallout Shelter isimli bir mobil oyunu mevcut.

Son olarak da oyundaki ana karakterimizin kullandığı bileğine takılı bilgisayarı da piyasaya süreceğini duyuran Bethesda, akıllı telefonunuzu bir Pip-Boy olarak kullanabileceğinizi duyrudu.
 

 Doom


Hem korku, hem de first person shooter tarzının en efsane üç ismini say deseniz ilk aklıma gelen sanıyorum Doom olur. (sonra da Duke Nukem ve Wolfenstein)

Bilgisayarların neredeyse bilgisayar olmadığı günlerden bize kalan ender unsurlardan biri olan Doom, muhteşem grafikleri, yeni nesil oynanış tarzı ve her zamanki gibi bolca kan ve vahşet ile yeniden bizlerle birlikte. (Yasal Uyarı: Videoyu izlemek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor; çünkü böyle kan, böyle vahşet görülmedi)

Efsane oyunun yeni versiyonunun geleceği tarih ise biraz üzücü; 2016’dan önce beklemeyin.
 

 Dishonored 2
 

2012 yılında çıkan ve Stealth-Action tarzına yeni bir soluk getiren Dishonored’ın devam niteliğindeki oyunu Dishonored 2’nin de tanıtım videosu Bethesda sahnesine yansıyanlar arasındaydı.
 

 Elder Scrolls Cephesi
 

Beşinci oyunu Skyrim ile bir yıldan daha uzun süre sosyal medyayı sallayan sonra dizine isabet eden ok nedeniyle Elder Scrolls Online’da aynı başarıyı yakalayamayan seride, bu online versiyona gelen Tamriel Unlimited paketi ile be ayağa kalkma mücadelesi var.

Diğer taraftan Elder Scrolls Legend ile bir mobil kart oyunu tanıtımı yapan Bethesda, Elder Scroll severleri kendisine bir nebze daha düşman edecek gibi duruyor. (Hearthstone tuttu aldı yürüdü diye kart oyunu yapmak ne Bethesda, Sen Dragonborn’sun büyük düşün)

Dünya’nın en büyük oyun şovu ve etkinliği olan E3’ten haberler geldikçe ve basın toplantıları gerçekleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edip oyun camiasından uzak kalmamanızı sağlayacağız. (...and then I took an arrow to the knee)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0