• Anasayfa
  • Oyun
  • Bir Oyuncu, Clash Royale İçin Tam 12 Bin Dolar Harcadı!

Bir Oyuncu, Clash Royale İçin Tam 12 Bin Dolar Harcadı!

6
4
2
1
0
Bir Oyuncu, Clash Royale İçin Tam 12 Bin Dolar Harcadı!
Supercell’in son oyunu Clash Royale’e kendisini fena kaptıran bir oyuncu, tam 12 bin dolar harcama yaptı.
Mobil oyun dünyasında Supercell’in son oyunu Clash Royale için övgü dolu sözler sarf ediliyor. Öyle ki bu oyun, oyun şirketinin dünyada büyük üne kavuşmasını sağlayan Clash of Clans’ı bile gölgede bıraktı. Oyunun kurgusu, grafikleri, oyun içi satın alma özellikleri hatta müziği, birçok oyun sever tarafından Clash Royale’i ön plana çıkartıyor. Tüm bu özellikler bir araya gelince, maddi durumu yerinde olan oyuncular kendisini oyuna kaptırıp oyun içindeki satın alma konusunda bonkör olabiliyor. 

İsmi Chief Pat olan bir oyuncu, oyunda en iyi olabilmek için kredi kartına yüklenmiş de yüklenmiş ve toplam 12 bin dolarlık harcama yapmış. Harcamayı da ağırlık olarak oyundaki elmaslara yatırmış. Bu sayede harcama yapmayan kullanıcıların önüne geçerek sandıkları daha hızlı açmış ve kartlara da daha hızlı şekilde sahip olmuş. 
 
Clash Royale'le ilgili paylaştığı videolardan bir tanesi.

Chief Pat aslında bir YouTuber. Kanalında Supercell’in iki oyunu Clash of Clans ve Clash Royale’in bölümlerinden oluşan videoları paylaşıyor. 12 bin dolarlık yaptığı harcama için de ‘bana maliyeti yüksek de olsa bu benim işim. takipçilerime oyunla ilgili her şeyi göstermek zorundayım, dolayısıyla bu harcamayı yapmaktan çekinmedim’ ifadelerini kullanmış. 

Oyunu hala indirmediyseniz kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

 
6
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
6
4
2
1
0