• Anasayfa
  • Oyun
  • Bitiren İlk Kişiye 10 Bin Dolar Para Ödülün Verileceği Mobil Oyun: Zero Reflex

Bitiren İlk Kişiye 10 Bin Dolar Para Ödülün Verileceği Mobil Oyun: Zero Reflex

1
0
0
0
0
Zero Reflex adlı oyunun yapımcı şirketi Exordium Games, oyunu ilk olarak tamamlayan oyuncuya 10 bin dolar para ödülü verileceğini duyurdu.
Artık bitirilmesi kolay oyunlar kimseye tat vermiyor. Biraz uğraştıracak, hatta bitirmek için günlerimizi alacak olan oyunlar son yıllarda çok daha popüler. Flippy Bird akımından sonra birçok oyun şirketi bu tarz zor oyunlar yaparak oyun severlerin dikkatini çekmeye çalışıyor. Exordium Games de hem Zero Reflex isimli oyunla hem de oyunu bitiren kişiye vereceği ödülle dikkatleri fazlasıyla üzerine çekti.

Öncelikle biraz oyundan bahsedelim. Arcade türünde oynanan oyunda, bir daire etrafında hareket eden karakteri ekranın sağına ve soluna dokunarak tuzaklardan kaçırmaya çalışacaksınız. Zor olmasından dolayı oyunda ekstra bir konsantrasyon ve refleks becerinizin olması gerekiyor. Toplam 60 bölümden oluşan oyunda, 30 saniye boyunca size verilen 3 hakkı kaybetmeden kaçmayı başarabilirseniz bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. Fakat şöyle bir handikap var, oyunda kaldığınız yerden devam etme gibi bir şansınız yok. Yani 60 bölümü hiç bir şekilde haklarınızı bitirmeden sonlandırmalısınız.
 

Hile yapmadan oyunu tamamlayacak ilk kişiye 10 bin dolar para ödülü verileceğini belirten oyunun yapımcı şirketi Exordium Games, Zero Reflex’i hem Android hem de iOS platformlarına getirmiş. Android için ücretsiz olarak sunulan oyun, iOS’te 7,99 TL’lik bir fiyata sahip. Oyunun indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  Zero Reflex
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0