• Anasayfa
  • Oyun
  • Blizzard'dan Yeni Starcraft II Expansion Pack Geliyor!

Blizzard'dan Yeni Starcraft II Expansion Pack Geliyor!

0
0
0
0
0
Blizzard dünyaca ünlü Starcraft serisinin en yeni expansion pack'i için çıkış tarihi bildirdi.
Blizzard, World Championship Series'de (WCS) Starcraft serisinin en yeni oyunu olan Starcraft II  için yeni bir expansion pack duyurusu yapmıştı. Bu expansion pack'in 10 Kasım'da oyun severlerle buluşacağı ve adının "Legacy of the Void" olacağı da bildirildi.

Oyunun çıkacak olan yeni expansion pack'inin, Starcraft'ı büyüyen eSpor oyunları sektöründe tutması bekleniyor. Bu sektörde kendini en çok gösteren ve zirvede bulunan oyunlar, şu an çoğunlukla MOBA türü olan Dota 2, League of Legends ve Smite gibi oyunlar.Starcraft serisi bu oyunların hepsinden çok daha eski bir oyun. Fakat oyun sektörünün kullanıcı sayısındaki hızlı artış ve eSpor olgusunun yayılmasıyla birlikte etkinliklerini dünya çapında arttırmış olan oyunlardan dolayı Starcraft serisi, oyuncu sayısında büyük bir azalma yaşadı. Doğal olarakta Starcraft, kaybettiklerini geri istiyor.
 

Oyunun yeni expansion pack'inin sinematiği tabii ki Blizzard tarafından hazırlandı ve Blizzard, sinematik hazırlama konusundaki tecrübesini bu videoda da bolca göstermiş.

Sinematikten de anlaşılabileceği gibi Swarm'un başı büyük dertte...

Kaynak: TechCrunch 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0