• Anasayfa
  • Oyun
  • ​Blizzard Warcraft Filmine Bilet Alanlara WoW'u Ücretsiz Sunabilir

​Blizzard Warcraft Filmine Bilet Alanlara WoW'u Ücretsiz Sunabilir

0
0
0
0
0
Blizzard, beklentinin oldukça büyük olduğu Warcraft filminin vizyona girmesine birkaç ay kala bomba bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. 
Yönetmen koltuğunda Duncan Jones'un oturduğu ve Blizzard'ın World of Warcraft hikayesinin beyaz perdeye uyarlanacağı Warcraft filmine birkaç ay kalmış durumda. 10 Haziran'da vizyona girecek film konusunda özellikle oyuncular oldukça umutlu. Yani filmden beklenti yüksek. Filmden birkaç ay sonra ise WoW'un altıncı genişletme paketi olan Legion piyasaya çıkacak.

İşte bu iki önemli şeyi daha da ön plana çıkarmak isteyen Blizzard, özellikle oyuncular için bomba bir işe imza atabilir. Bir Reddit kullanıcısının paylaştığı bilgiye göre Blizzard, ''Ultimate Movie Edition'' adı altında özel bir paket sunacak.10 Haziran'da çıkacak olan filme bilet alanlara sunulacak olan bu pakette Blizzard'ın daha önceden WoW için çıkardığı beş genişletme paketi, 1 aylık ücretiz WoW ve pakete özel bir item mevcut. Yani Blizzard, filme gidenleri yeni genişletme paketi öncesi WoW'a çekmek adına daha önce görülmemiş bir pazarlama yöntemi uygulayacak.

Tabii 1 aylık süresi olacak bu paket ile Blizzard bir taşla iki kuş vurmayı planlıyor. Hem filme gideceklerin sayısında ufak da olsa bir artış olacak, hem de 1 ay ücretsiz WoW oynayanlar, sonrasında oyuna alışıp ücretli şekilde oynamaya devam ederek Blizzard'a yeni aboneler kazandıracak.Şunu da belirtelim; olayı sızdıran Reddit kullanıcısına göre Blizzard henüz böyle bir işlem için düşünme aşamasındaymış. Yani bir kesinlik yok. Tabii insan ister istemez şunu düşüyor; ''film kötü mü?''. Çünkü Blizzard'ın her ne kadar yeni genişletme paketine yönelik olarak bir hamle yaptığı düşünülse de işin içinde filmin olması kafalarda soru işareti yaratmıyor değil. Bu arada pakette bulunacak olan özel item'in filmde karşımıza çıkan bir item olacağı söylenmekte.

Bakalım Blizzard bu hamlesini resmiyete dökecek mi?

Kaynak: ScreenRant
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0