Borderlands 3 Gelecek mi

0
0
0
0
0
Borderlands 3 Gelecek mi
Gearbox Software, firması tarafından geliştirilen başarılı FPS oyunu Borderlands'ın özellikle ikinci oyunu olan Borderlands 2 çok beğenilmişti. Bunun ardından yeni bir Borderlands oyununu geleceğine adeta kesin gözü ile bakılıyordu. 
Gearbox Software, firması tarafından geliştirilen başarılı FPS oyunu Borderlands'ın özellikle ikinci oyunu olan Borderlands 2 çok beğenilmişti. Bunun ardından yeni bir Borderlands oyununu geleceğine adeta kesin gözü ile bakılıyordu. Nitekim Gearbo Software'ın başkanı Randy Pitchford'ta Borderlands 3'ün kesin olarak çıkacağını onayladı. Ancak şuan için Borderlands 3'ün yakın zaman projeleri arasında yer almadığını belirtti.

Randy Pitchford bu konuda Valve'a gönderme yapmayıda ihmal etmedi. Randy Pitchford, Borderlands 3'ün asla Half Life 3 gibi olmayacağını belirtti ve oyuncuları boş yere bekletmek istemediklerini söyledi. Bu konuda Randy Pitchford'u taktir etmek gerekiyor. Neredeyse her yıl bir kaç kez düzenli olarak ortayan çıkan Half Life 3 söylentileri sürekli olarak boş çıkmıştı. Bu gibi bir olayın Borderlands 3'te kesinlikle yaşanmayacağını belirten Randy Pitchford yakın zamanda Borderlands 3 ile ilgili bir gelişme olduğunda bunu oyuncular ile duyurucaklarını söyledi. İlerleyen zamanlarda muhtemelen yeni nesile de çıkacak olan yeni bir Borderlands oyunu kesinlikle iyi olacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0