• Anasayfa
  • Oyun
  • Breaking Bad, GTA 5'te Tekrar Canlandırıldı

Breaking Bad, GTA 5'te Tekrar Canlandırıldı

2
0
0
0
0
Son zamanların efsane dizilerinden Breaking Bad, GTA 5'te tekrar canlandırıldı.
Walter White.. Ya da.. Heisenberg! Yaptığı iş her ne kadar illegal ve kötü olsa da birçok kişinin favori karakteri olmuş, 4 sene boyunca zevkle takip edilen ve hala peşinden sürükleyebilecek bir dizi karakteri olarak dikkat çekmekte.

Normal bir kimya öğretmeninin nasıl bir kartele dönüşebileceğini gösteren ve anti-kahraman olarak en iyi örneklerden biri olan WW, Skyler'dan çektiğini başka kimseden çekmemiştir.Şimdi daha fazla detaya girersek olmaz, izlemeyen arkadaşlar ve izlemekte olanlar için spoiler da vermiş olmamak için uzatmıyorum. Fakat GTA 5'in Rockstar Editor ile çıkarılan birçok efsane videoya bir yenisi Breaking Bad ile çekilmiş.

Michael'in Walter White olarak gösterildiği, dizinin ilk sahnesi ve bazı güzel sahnelerin sıralandığı videoda bir spoiler yok diyebiliriz. Yani videodaki konulardan diziyi izlemeyen pek birşey çıkaramayabilir. Sonuç olarak oldukça başarılı bir şekilde aktarılan bu videoda tek eksik ise birçok efsane sahnenin canlandırılamamış olması. Hatta "Say my name!" kısmının olmaması da üzdü. Ama yiğidi öldür, hakkını yeme demişler.

Buyurun, izleyin. Sonra da efsane diziyi özlediğinizi bir kere daha farkedin;
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0