Britney Spears'ın Mobil Oyunu Geliyor

0
0
0
0
0
Amerika'nın düşen yıldızlarından olan ve eski günlerini mumla arayan isimlerden Britney Spears, Glu Mobile aracılığıyla mobil oyun sektörüne giriyor.
Kim Kardashian: Hollywood, Deer Hunter 2014 ve Hercules gibi oyunları geliştiren ünlü oyunyapımcısı Glu Mobile, Amerikalı pop müzik sanatçısı Britney Spears'ın yer alacağı yeni mobil oyununu duyurdu.

Özellike Kim Kardashian'ın oyunu ile elde ettiği 90 Milyon dolarlık gelir ile müthiş bir çıkışa geçen Glu Mobile, geçtiğimiz günlerde de Katy Perry ile bir oyun anlaşmasına imza atmıştı. Tıpkı Katy Perry'de olduğu gibi Britney Spears'la da yapılan anlaşma beş senelik.

Bu anlaşma süresinde yeni oyunda Britney Spears'ın sesi kullanılacak. Aynı zamanda oyunculara oyun içerisinde Britney Spears ile iletişime geçebilecekleri bir imkan sunulacak. Glu Mobile Britney Spears'ın yer alacağı yeni oyunu free2play olarak satışa sunacak. Elde edilecek gelir ise oyun içerisindeki mikro satışlardan gerçekleşecek. Oyunun Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için 2016 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0