• Anasayfa
  • Oyun
  • VR İçin En İyi Korku Oyunu: Brookhaven Experiment

Sanal Gerçeklik İçin Yapılan En Sağlam Korku Oyunu: Brookhaven Experiment

1
0
0
0
0
Sanal Gerçeklik İçin Yapılan En Sağlam Korku Oyunu: Brookhaven Experiment
Sanal gerçeklik noktasında en merak edilen tecrübe olarak dikkat çeken korku oyunları için en sağlam korku oyunu Brookhaven Experiment oynayanları yerinden oynatıyor!
Sanal gerçeklik noktasında bu yıl sağlam atılımlar bekleniyor.

Oculus Rift ile başlayan bu sektörde PlayStation VR, Gear VR, HTC Vive, Zeiss One gibi birçok alternatifi de çıkan platform gittikçe kızışıyor.

Şahsen en güzel deneyimi HTC Vive'ın Pre versiyonunda yaşamış olsam da bu cihazların tam sürümleri yakın kalitelerde olacağı için hepsinin de çok iyi olduğunu belirtmek gerekli.
 

Yukarıda görebileceğiniz PlayStation VR incelememizde (eski adı Project Morpheus) Lütfi'nin bahsettiği bir detay var: Korku oyunları. Evet, böyle bir ortamda özellikle korku oyunu oynamak için sağlam yürek yemiş olmak gerekli. Ama eğer korku oyunlarını seven, korkmaktan zevk alan manyak tipler için (ki buna ben de dahilim) Brookhaven Experiment adlı oyun derde deva oluyor.
 

Phosphor Games Studio tarafından geliştirilen ve her deneyimleyen adına çok sevilen bu oyun FPS türündeki korku oyunu. Basit bir yapısı olmasına rağmen karşınıza çıkan yaratıkları öldürürken sizi sağlam bir şekilde korkutan yapım HTC Vive için geliştirildi. Yani PC üzerinden HTC Vive'ı bağladığınızda oynayabileceksiniz.

Aşağıdaki tanıtım videosunda bile neler olabileceğini gösteren oyun, karanlık bir ortamda yaratıkların ortasında kalma hissini doruklarına kadar yaşatabilecek gibi. Unutmadan, videonun sonlarına doğru gelen ses tanıdık sanki. (Bir an tanıtım videosu değil de Oyunlar ve Oyyunlar gibi bir kanal açılmış sandım)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0