• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty 2014: Advanced Warfare Trailer Videosu Yayınlandı

Call of Duty 2014: Advanced Warfare Trailer Videosu Yayınlandı

1
0
0
0
0
Call of Duty 2014: Advanced Warfare Trailer Videosu Yayınlandı
En başarılı FPS oyun serilerinden biri olan Call of Duty'nin her sene olduğu gibi 2014 yılı içerisinde de yeni bir oyunu piyasaya çıkacağını biliyorduk. Sonunda 2014'ün CoD'una dair ilk tanıtım videosu geldi. Bir de sürprizi var içinde ...
En başarılı FPS oyun serilerinden biri olan Call of Duty'nin her sene olduğu gibi 2014 yılı içerisinde de yeni bir oyununun piyasaya çıkacağını biliyorduk. İlk etapta yeni Call of Duty oyununun adı "Call of Duty: Blacksmith" olması bekleniyordu ancak oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games, oyunun adını Call of Duty: Advanced Warfare olacağını yayınladığı oynanış videosu ile resmi olarak onayladı. Daha önceside oyunun hikayesinin gelecekte geçeceği ile ilgi dedikodular bulunuyordu ve bu dedikodular gerçek oldu. Call of Duty: Advanced Warfare'ın oynanış videosuna baktığımızda oyunun en azından çok da uzak olmayan bir gelecekte geçtiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

 Video da en çok dikkat şeylerden biri de Kevin Spacey'nin bire bir modellenmiş halinin oyunda yer alıyor olması oldu. Görünüşe göre Kevin Spacey oyunun hikayesinde kilit bir rolde yer alacak. Yeni oyunun ana hikayesi dünyanın en güçlü askeri gücünün bir ülkede değil de bir şirkette olduğu bir dönemde geçiyor. Muhtemelen Kevin Spacey baz alınarak modellenen karakter bu şirketin kurucusu olacak gibi görünüyor. Grafiksel açıdan oldukça tatmin edici olan Call of Duty: Advanced Warfare videonun bize söylediğine göre 11.04.2014 (Amerika'da tarihi ters yazıyorlar; 4 Kasım'a denk geliyor Avrupa'da)  tarihinde piyasaya sürülecek. Görünüşe göre oyunun çıkmasını epeyce bir bekleyeceğiz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0