Yeni Call of Duty Oyunundan İlk Görsel

0
0
0
0
0
En başarılı FPS oyun serilerinden biri olan Call of Duty serisine yeni bir oyun geliyor ve bu oyun ile ilgili yeni bir görsel yayınladı.
En çok satan FPS oyun serilerilerinden biri olan Call of Duty serisine her yıl yeni bir oyun ekleniyor. Her sene çıkacak olan Call of Duty oyunlarını Activison'a bağlı firmalar geliştiriyor. Bugüne kadar Infinity Ward ve Treyarch firmaları tarafından geliştirilen Call of Duty oyunlarını görmüştük ancak yeni çıkacak olan Call of Duty oyununu Sledgehammer Games geliştiriyor. Sledgehammer Games bu yeni Call of Duty oyununu yaklaşık olarak 3 yıldır geliştirdiğini Game Developers Konferansında söylemişti. Daha öncesinden de bahsettiğimiz gibi bugüne kadar çıkan Call of Duty oyunlarında Infinity Ward ve Treyarc görmeye alışmıştık ancak Activison bu sefer sürpriz bir karar alarak yeni bir firma ile anlaşmış.

Oyun hakkında hiçbir bilgi bulunmasa da her yıl yeni bir Call of Duty oyununun çıktığını düşünürsek Sledgehamer Games'in yeni Call of Duty oyununun 2014'ün sonları veya 2015 yılının başlarında çıkacağı düşünülüyor.Yayınlanan görsele baktığımızda ve bu görselin oyun içi bir görüntüden alındığını düşünürsek yeni Call of Duty oyununun karakter tasarımlarının çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak benim Call of Duty serisinden en büyük beklentim yeni bir oyun motoru bildiğiniz üzere Call of Duty serisi uzunca bir süredir aynı oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor. Ancak Call of Duty'nin en büyük rakibi Battlefield serisine baktığımızda henüz bu sene yeni bir oyun motoruna geçtiğini görüyoruz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0