• Anasayfa
  • Oyun
  • CoD: Advanced Warfare'ın Satış Rakamları Açıklandı

CoD: Advanced Warfare'ın Satış Rakamları Açıklandı

0
0
0
0
0
​Call Of Duty serisinin 4 Kasım’da çıkan yeni nesil oyunu Advanced Warfare’ın çıkışından bu yana gerçekleştirdiği satış rakamları açıklandı.
Call Of Duty serisinin 4 Kasım’da çıkan yeni nesil oyunu Advanced Warfare’ın çıkışından bu yana gerçekleştirdiği satış rakamları açıklandı.

2014 yılının en merakla beklenen oyunlarından bir tanesi olan CoD: Advanced Warfare, birçok fanının beklentilerini karşılamamış olmasına rağmen oldukça iyi satış rakamları elde etmiş.

Activision tarafından paylaşılan satış rakamlarında, en fazla satış yapılan platformun PS4 olduğu görülüyor. Yaklaşık 4 milyon satış gerçekleştirilen bu platformu, 2.7 milyon satış ile Xbox One takip ediyor.

PS3 ve Xbox 360’taki satışların, yeni nesil konsollara göre daha gerilerde kaldığını görüyoruz. PS 3’te 2 milyon, Xbox 360’ta 1.80 milyon satış adedine ulaşan oyunun PC platformunda ise 142.570 adet sattığını ve buradan istediği rakamları elde edemediğini görüyoruz.Genel hatlarıyla baktığımızda oyunun çıktığı günden bu yana 1 ay geçmemesine rağmen 10 milyon civarında satış adedine ulaşan CoD: Advanced Warfare’ın başarılı bir satış rakamına ulaştığını görüyoruz.

Call of Duty: Advanced Warfare'ın geniş kapsamlı incelemesi için şuradaki linke tıkayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0