• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Black Ops III 6 Kasım'da Beta Sürecine Başlayacak!

Call of Duty: Black Ops III 6 Kasım'da Beta Sürecine Başlayacak!

0
0
0
0
0
Call of Duty efsanesine eklenecek son oyun olacak olan Black Ops III'ün 6 Kasım 2015 tarihinde beta sürecine gireceği onaylandı.
Activision ve Treyarch tarafından yapımı üstlenilen Call of Duty: Black Ops III, bu seri hayranlarının karşısına 2016'da geleceği de kesinleşti.

Yarın detaylı bir tanıtımının yapılacağı Call of Duty: Black Ops III için ortaya çıkan görseller 6 Kasım 2015'te ön satıştan alanlara özel Beta sürecine gireceği ortaya çıktı.Detaylarının büyük ihtimalle yarın callofduty.com/beta adresinden açıklanacağı anlaşılan COD için birçok detayda ortaya çıkıyor. En önemlisi ise betanın PC, PlayStation 4 ve Xbox One için olacak olması. Yani en azından oyun betası Xbox 360 ve PlayStation 3 sahiplerine gelmeyecek. Bu da oyunun eski nesil konsollarda çıkmayacağı ihtimalini güçlendirdiğini söylememe gerek yoktur sanırım.

Ayrıca yukarıdaki resime baktığımızda ilk defa bir karakteri görmüş de oluyoruz. Askerimizde oldukça hayvancıl zırhlar olsa da sağ ve sol kolu robotik bir görünüm sunmuş. Ancak bunun bu askerin işine yaracacak bazı ekipmanlar olduğu da belli oluyor.Evet arkadaşlar. Gördüğünüz gibi CoD serimizin son oyununa Zombicikler de katılacak. Yani CoD zombi modu geri dönüyor. Ama eminim farklı tür zombiler ve bizleri oldukça zorlayacak yaratıkları göreceğiz. Şimdiden merak ettirdiğini söylemeliyim.Bu da zombiciklerimizin nasıl tipte olacağına dair bir ipucu olarak karşımıza çıkıyor. Jokervari bir görsel olsa da biraz daha akıllı zombiler olacağa benziyorlar gibi bir his uyandı nedense içimde.Hikaye kısmında Co-Op desteğinin olacağı anlaşılan CoD: BO 3 bu konuda çok sevileceğini şimdiden söyleyebilirim. 4 kişiye kadar çıkabilen co-op sistemi ayrı bir güzellik katarak normal modda oldukça tercih edileceğini düşünüyorum. Ayrıca hem multi hem de normal oyun deneyiminde oyuncu hareketleri geliştirildiği belirtilmiş. Haritaların çok daha iyi olduğu da belirtiliyor.

Bildiğiniz gibi BF serisi çoklu oyuncu modunda neredeyse her zaman CoD serisinin önüne geçmiştir. Bu sefer geçebilecek mi bilmiyoruz. Ama bunu anlamamız yakındır.Neyse, edindiğimiz bilgiler bu kadar. Ama yarın tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Bakalım daha neler ortaya çıkacak?

Ayrıca son yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan tekrar izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0