• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Black Ops III'ün Co-Op Moduna Ait Oynanış Videosu Geldi!

Call of Duty: Black Ops III'ün Co-Op Moduna Ait Oynanış Videosu Geldi!

0
0
0
0
0
Call of Duty'nin yeni oyunu olacak olan Black Ops 3'te ilk defa yer verilecek Co-Op modu heyecanla beklenirken bir oynanış videosu ise bu heyecanlı bekleyiş perçinlendi.
Call of Duty serilerinde ilk defa yer alacak olan Co-Op modu, Black Ops III için bekleyişi biraz daha fazla yükseğe taşıdı. Normalde dünya savaşları ve eski ya da günümüz tarihlerine yönelen CoD'da son yıllarda popülerleşen gelecek sevdasının da devamı burada gerçekleşecek.

2065 yılına kadar gittiğimiz ve insanların robotik olarak birçok özelliği kazandığı dünyada savaşacağız. Aksiyonu arttırılmış ve bilim kurgu filmi havasında geçeceğe benzeyen CoD: BO 3 için Co-Op moduna ait de bir video geldi.PlayStation 4 için yayınlanan ve aynı anda 4 farklı PS4'ün aynı senaryo modunu oynadığı görülen oyun gerçekten bu şekilde daha zevkli olacak gibi duruyor. Tüm görevleri teker teker yakın arkadaşlarınız ile yapmak gerçekten ekstra eğlence unsuru olacaktır.

Ramses Station bölümünden yaklaşık 15dklık kesimin gösterildiği oyunda özellikle Xbox 360 ve PlayStation 3'te görsel ve oynanış bazında farklılıkların olabileceği belirtilmiş.

Yani PS4, Xbox One ve PC oyunculuğunda yakın deneyimler yaşayabilecekken Xbox 360 ve PS3'te biraz daha farklı bir deneyim karşımıza çıkabilir.
 

Son olarak ülkemizde Steam üzerinden 99TL ön satış fiyatına sahip olan BO3'ün Digital Deluxe Edition versiyonu 169TL fiyata sahip.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0