• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Black Ops III İçin Yeni Bir Teaser Yayınlandı

Call of Duty: Black Ops III İçin Yeni Bir Teaser Yayınlandı

1
0
0
0
0
26 Nisan'da tanıtımı gerçekleştirilecek olan Call of Duty: Black Ops III için bir teaser daha yayınlandı.
FPS denilince ilk akla gelen oyunlardan olan Call of Duty'nin son oyunu olacak olan Call of Duty: Black Ops III için 26 Nisan'da yapılacak tanıtıma 2 gün kala bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Son çıkan Battlefield: Hardline'a rakip olacak olan Call of Duty: Black Ops III bu sefer tekrar gelecekte geçecek.26 Nisan'da yapılacak olan tanıtımı merakla beklenilen Call of Duty: Black Ops III için son yayınlanan teaser'ın adı "Ember". Yani Türkçe olarak köz/kor anlamına geliyor.

Video açılışında bizleri "Mankind's greatest mistake will be its inability to control the technology it has created" yazısı karşılamakta. Bunu Türkçe olarak "İnsanlığın yapacağı en büyük hata yarattığı teknolojiyi kontrol etmekte yetersiz kalması olacak" şeklinde aktarabiliriz.

Yani oyunda bol bol teknolojik unsurlar olacak.

Videonun devamında ise yıllar geçmekte ve fütüristik teknolojilerin geliştiğini anlatan bir anlatım bulunuyor. Ampute sporcuların gelişmesi, biyometrik göz teknolojisi, beyinden bir diğer beyine bilgi aktarımı sağlayan çipler vb birçok gelişmeler sıralanmış. Video sonlarına doğru ise isyanlar başlıyor ve en son 2065 yılı gösterilirken tamamen kendini yenileyebilen, yaralarını kapatabilen yani tamamen bir teknolojik silaha çevrilmiş insan ordusundan bahsediliyor. Yani bir "Süper Asker" kavramı geçmekte.

Oldukça ilgi çekici olan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Son olarak kişisel görüşümü aktarmak istiyorum. Bana nedense Call of Duty serisinin hep geçmiş savaşları aktarması daha zevkli gelmiştir. Battlefield ise günümüz ve gelecek.

Battlefield'ın çoklu oyuncu platformunda teknolojik aletleri ve gelişmeleri kullanmak zevkli iken COD serisinin geleceğe yatırım yapmak yerine ilk oyunlarını şimdiki oyun motorları ile yeniden ve daha gelişmiş bir şekilde elden geçirmesi bana kalırsa çok daha iyi olurdu.

Fakat bunu bir eleştiri olarak düşünmeyin. Çünkü bu teaser bile çok fazla heyecan verici!
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0