• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Beta 19 Ağustos'ta Başlıyor!

Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Beta 19 Ağustos'ta Başlıyor!

0
0
0
0
0
Bu senenin merakla beklenen FPS oyunlarından biri olan Call of Duty: Black Ops 3'ün multiplayer modunda beta açılışı 19 Ağustos'ta yapılacak.
6 Kasım'da merakla bekleyenler için piyasaya çıkacak olan FPS oyunlarının efsanelerinden Call of Duty'nin son oyunu Black Ops 3, bu tarihe kadar bekleyemeyecek kullanıcıları için Beta erişimini açacağını daha önce duyurmuştu.

Şimdi tarihi de belli olan BO3'ün Multiplayer Beta'sı 19 Ağustos 2015 tarihinde açılacağı belli oldu. Ancak tarihlerde şöyle bir durum var. 19 Ağustos'ta açılacak olan çoklu oyuncu betası ilk olarak sadece PlayStation 4 platformuna verilecek ve tarihler 26 Ağustos 2015'i gösterdiğinde ise Xbox One ve PC platformuna gelmiş olacak. Yani Call of Duty efsanesinin son oyununu ilk olarak ön satıştan satın alan PS4 kullanıcıları tarafından deneyimlenecek.Activision'un kendi resmi blogu aracılığıyla duyurduğu tarihlerde beta erişimi 19-23 Ağustos arasında PS4, Xbox One ve PC platformu için ise 26-30 Ağustos 2015 olarak belirtilmiş. Buradan hareketle bir hatırlatmayı daha tekrarlamış olalım. Eğer aranızda Xbox 360 veya PlayStation 3 kullanıcı var ve "Acaba bize ne zaman gelecek?" diye düşünüyorsa kötü haberimiz var. Çünkü Activision veya Treyarch tarafından eski nesil konsollar için herhangi bir beta duyurusu maalesef gelmedi. Yani bu konsol oyuncuları 6 Kasım'ı beklemeleri gerekecek. Ya da belki Eylül-Ekim gibi tarihlerde bir de eski nesilde beta denemeleri de gelebilir. Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Bu arada Call of Duty'nin PC versiyonu 179TL fiyata sahipken Xbox One ve PS4 için olan versiyonları ise 209TL fiyat etiketi ile geliyor. Digital Deluxe versiyonu ise tüm platformlarda 299TL.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0