• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer'ın Beta Veriyonu Yakında Sunulacak

Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer'ın Beta Veriyonu Yakında Sunulacak

0
0
0
0
0
Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer'ın Beta Veriyonu Yakında Sunulacak
Call of Duty: Black Ops 3, PS 4 platformuna multiplayer'ının beta versiyonu ile kısa bir süre sonra gelmeye hazırlanıyor. 
Dünyanın en fazla satan oyunlarından biri olan Call of Duty, Black Ops serisinin üçüncü oyunu ile 6 Kasım'da raflardaki yerini alacak. Yılın en merakla beklenen oyunlarından biri olan COD, Multiplayer versiyonuyla bir süre sonra kullanıcılara sunulacak.

Tabi bu versiyon beta şeklinde olacak ve şu an sadece PlayStation 4 platformuna geleceğe benziyor. Oyunun geliştiricisi Treyarch Studios, resmi Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile, COD: Black Ops 3'ün multiplayer testinin 19 Ağustos tarihinde başlayacağını ve sadece PlayStation 4 sahiplerinin bu teste katılabileceğini duyurmuş durumda.
 

Sonraki süreçte, beta versiyon olayı Xbox One ve PC platformu için de sunulacaktır (yani bu işin içinde olan çoğu kişi böyle söylüyor), ancak şu an için olay sadece PS4'ten ibaret. Bunun sebebi de büyük olasılıkla Activision - Sony arasında olan samimiyet.

Önsipariş ile oyuna sahip olan PS 4 kullanıcıları, Call of Duty'nin resmi sitesine kayıt kayıt yaptırarak beta sürüme kavuşabilirler. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0