• Anasayfa
  • Oyun
  • Call Of Duty: Black Ops 3 Online Mod'un Bütün Silahları Tanıtıldı

Call Of Duty: Black Ops 3 Online Mod'un Bütün Silahları Tanıtıldı

0
0
0
0
0
COD: Black Ops 3 Online Mod'un bütün silahları paylaşılan bir video ile tanıtıldı.
Günümüzde oyun sektörü çok gerçekçi ve iyi oyunlar üretebilecek konuma geldi. Bu kadar gerçekçiliğin ve kalitenin bulunduğu oyunlar, oyunculara tam anlamıyla oyunun evrenindeymiş hissi yaşatıyor ve oyunun zevkini daha fazla almamızı sağlıyor. Bu oyunlardan birisi olan Call Of Duty, Battlefield gibi rakipleri bulunsada oyun evreninin en iyi silah oyunlarından birisi sayılıyor.

Call Of Duty'nin şu anda açıklanmış en son oyunu Call Of Duty: Black Ops III. Oyun, 6 Kasım tarihinde piyasaya sürülecek. Çıkış tarihine az kalan oyunun zombi modu dahil bütün modlarının trailerları yayınlandı, tanıtımları yapıldı. Fakat oyuncuların merak ettiği bir detay daha var; oyunda hangi silahlar bulunacak?Call Of Duty'nin herhangi bir online modunu oynamış olanlar bilir, silahlar online modlarda çok önemli. Harita tercihi, oyun modu ve takım çalışmasına göre değişen etkenler, bu modda farklı silahlar kullanılmasını zorunlu kılıyor.

Bugün GameSpot tarafından yayınlanan bir videoda yeni çıkacak oyunun online modunda kullanılacak çoğu silahı görebiliyoruz. Oyunun kurgusundan dolayı gelecek teknolojisini kullanan dövüş dinamikleri ve silahlar, Call Of Duty'yi bu oyununda da en çok oynanan online oyunlar arasına koyacağı kesin.
 

Şunuda belirtmekte fayda var, oyunda önceki oyunlar gibi roket atar da bulunuyor fakat videoda bu silah kullanılmamış.

Kaynak: GameSpot
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0