• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Black Ops III İle Demolition Modu Geri Dönüyor!

Call of Duty: Black Ops III İle Demolition Modu Geri Dönüyor!

0
0
0
0
0
Yılın merakla beklenen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops III ile beraber en son Modern Warfare 2'de gördüğümüz Demolition modu da geri dönüyor.
6 Kasım 2015 tarihinde çıkışını yapacak Call of Duty efsanesinin son ferdi olacak olan Black Ops III, Gamescom'da en çok hoşumuza giden oyunlardan biriydi. Gelecekte geçen oyunda yepyeni teknolojiler ile kapışmak ayrı bir keyif verirken klasik CoD'dan uzaklaşıyor olması da biraz üzücü. Ancak bu oyuna kötü diyebilmek için bir neden değil. Çünkü CoD: BO 3 gerçekten oldukça iyi bir yapım olarak geliyor.

Hatta Modern Warfare II'den beri göremediğimiz oyuncular arasında oldukça sevilen Demolition (Yıkım) modunun da BO3 ile geri geleceği Treyarch tarafından belirtildi. Bu güzel haber ile 3 farklı bölgedeki bombaları bir ekibin çözmek için diğer ekibinde bunu engelleme amacıyla kapışacağı mod da çoklu oyuncu tarafında favoriler arasında olacaktır.Hele ki CoD'a gelen yeni özellikler ve farklı stiller ile bu tarz yakın kapışmalar oldukça eğlenceli ve zevk verici olacak. Ha bu modu hatırlayamadım diyenleriniz varsa aşağıdaki videoyu izleyerek hatırlayabilirler.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0