• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Black Ops III İçin Yeni Multiplayer Haritası ve Özel Karakter Tanıtıldı

Call of Duty: Black Ops III İçin Yeni Multiplayer Haritası ve Özel Karakter Tanıtıldı

0
0
0
0
0
Call of Duty: Black Ops III'e kavuşmamıza sayılı günler kala oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.
Activision ve Treyarch, serinin merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty: Black Ops III için yeni bir multiplayer harita ile uzman (specialist) karakter yayınladı.

Her hafta düzenli olarak videolar yayınlayan Activision'un bu haftaki videosunda, Redwood isimli yeni multiplayer haritası görülmekte. Specialist olarak karşımıza çıkan dokuzuncu karakter ise Firebreak. Multiplayer tasarımcısı Dan Bunting ve tasarım direktörü Dacid Vonderhaar'ın da bulunduğu 36 dakikalık videoda aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
Oyun için en son yapılmış multiplayer haritası olan Redwood, diğer Black Ops III haritalarından oldukça farklı. Bunting ve Vonderhaar'ın dediğine göre Redwood, oyuncuların diğer haritalarda öğrendikleri bütün bilgileri kullanmalarını gerektirecek bir harita özelliğine sahip. Haritanın yanı sıra yeni karakter Firebreak'ten de bahsetmek gerekirse, kendisi -adı üstünde- baya alev tabancalı bir arkadaş. Purifier denen tabanca ile dolaşacak olan Firebreak, ayrıca Heat Wave denilen özelliğe sahip ve bu özellik sayesinde düşmana ciddi hasar verebiliyor.Activision, resmi olarak 6 Kasım'da satışa sunulacak Black Ops III hakkında her hafta videolu paylaşımlar yapmaya devam edecek (gerçi zaten 3 hafta kaldı). 

Kaynak: Gamespot
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0