• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty Ghost Onslaught Kısa Süreliğine Ücretsiz Olabilir

Call of Duty Ghost Onslaught Kısa Süreliğine Ücretsiz Olabilir

1
0
0
0
0
Call of Duty Ghost Onslaught Kısa Süreliğine Ücretsiz Olabilir
Sevilen FPS oyun serisi Call of Duty'nin son oyunu olan Call of Duty: Ghosts 2013 yılında piyasaya çıkmıştı. Call of Duty'nin ilk DLC'sinin "Onslaught" olacağı duyurulmuştu. Bu eklenti paketi, Xbox 360 ve Xbox One için 28 Oçak tarihinde piyasaya çıktı ardından 27 Şubat tarihinde de Playstation 3, Playstation 4 ve PC platformlarına çıkış yaptı.
Sevilen FPS oyun serisi Call of Duty'nin son oyunu olan Call of Duty: Ghosts 2013 yılında piyasaya çıkmıştı. Call of Duty'nin ilk DLC'sinin "Onslaught" olacağı duyurulmuştu. Bu eklenti paketi, Xbox 360 ve Xbox One için 28 Oçak tarihinde piyasaya çıktı ardından 27 Şubat tarihinde de Playstation 3, Playstation 4 ve PC platformlarına çıkış yaptı. Bu eklenti paketinde BayView, Containment, Fog ve Ignition adlı multiplayer haritaları. Nightfall adlı Extinction Mod haritası ve Naverick, Mavrick-A2 adlı silahlar oyuna eklendi. Bu eklenti paketinin fiyatı 14.99 dolar olarak belirlenmişti.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir dedikoduya göre Call of Duty'nin eklenti paketi Onslaught bir süreliğine ücretsiz olacak ve oyunuclar tarafından denenecek. Söylenene göre 7 Mart tarihinde Strike Zone, Warhawk ve Prison Break haritaları dahil olmak dört harita ücretsiz olarak denenebilecek. Ayrıca dört kişilik Extincition modunu da ücretsiz olarak denenebilecek. Eklenti paketinin ne kadar süreliğine ücretsiz olarak denenebileceği ise bilinmiyor. Ancak eğer bu haber doğruysa Call of Duty sevenlerin bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.Son olarak Activision firması Call of Duty: Ghost Onslaught DLC'si için çekilen reklam filmi de çok başarılı olmuştu bu reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0