Call of Duty: Ghosts'un Son DLC'si Geliyor

0
0
0
0
0
Call of Duty: Ghosts'un Son DLC'si Geliyor
Call of Duty: Ghosts'a son DLC olan Nemesis önümüzde ki hafta geliyor.
Battlefield ve Call of Duty serisi FPS konusunda son zamanların en başarılı oyun serileri durumundalar. Call of Duty'nin şuan için piyasada olan son oyunu Call of Duty: Ghosts'a son DLC'si gelecek ve bundan sonra Call of Duty: Ghosts'a herhangi bir DLC pakedi gelmeyecek. Nemesis adlı bu DLC pakedi önümüzdeki hafta satışa sunuluacak. Daha öncesinde de olduğu gibi Call of Duty: Ghosts'un DLC'si ilk etapta Xbox konsollar için çıkış yapacak ve bir süre sonra PC ve Playstation platformuna da çıkış yapacak.

Kaldı ki Call of Duty serisinde bu olay neredeyse her seferinde yapılıyor zaten. Call of Duty: Ghosts ilk etapta Xbox platformuna çıkış yapmıştı ve daha sonrasında diğer platformlara çıkmıştı. Konuyu fazla uzatmadan bu DLC pakedi ile beraber Goldrush, Dynasty, Showtime ve Subzero olmak üzere dört farklı multiplayer haritası oyuna eklenecek. Aynı zamanda Exctincition modu için Exodus adlı yeni bir seneryo modunu da eklenti paketinin içeriğinde bulunuyor.

Bu eklenti paketinin fiyatı 14.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Eklenti paketinin tam çıkış tarihi ise 5 Ağustos olarak belirlendi. Daha öncesinden de bahsettiğimiz üzere bu çıkış tarihi Xbox oyun konsolları için DLC'nin diğer platformlara net çıkış tarihi belli olmasa da bu bir kaç hafta sonrasından çıkacağını söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0