• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Infinite Warfare’a YouTube’dan Rekor ‘Beğenmeme’ Sayısı!

Call of Duty: Infinite Warfare’a YouTube’dan Rekor ‘Beğenmeme’ Sayısı!

0
0
0
0
0
IW (Infinity Ward) ve Activision’ın son oyunu Call of Duty’yi beğenmeyen oyuncular, oyunun YouTube’daki tanıtım videosunun beğenmeme butonunu çökerttiler.
IW (Infinity Ward) ve Activision’ın 2 Mayıs tarihinde resmi YouTube sayfalarından paylaştıkları Call of Duty: Infinite Warfare tanıtım videosu, oyuncular tarafından nefret edilmiş olacak ki rekor ‘beğenmeme’ sayısına ulaştı. Oyun dünyasına çok hakim olmadığım için sebebiyle ilgili bir yorum yapamıyorum fakat bir şeylerin yolunda gitmediği açık.

Activision’ın CEO’su Eric Hirshberg ise bu duruma çok yabancı olmadıklarını, Black Ops’u ilk tanıttıkları zamanlarda da benzer tepkiler aldıklarını belirtti. ‘Oyuncuların bu protest tavrına gerçekten hayranım. Diğer hiçbir sektörde olmayan bir hayran kitlesine sahibiz’ diyen Hirshberg, sözlerine şu şekilde devam etti: ‘Oyuncuların nostaljik yaklaşımları ve Modern Warfare Remastered'a olan hayranlıkları da bunu gösteriyor. Seriyi bir adım öteye taşımak için önceki yapımlarımızdan dersler çıkarıyoruz. Black Ops'u ilk tanıttığımızda benzer tepkiler almıştık. Fakat seri önceki oyunlardan çok daha fazla beğenildi. Infinite Warfare ile de durum değişmeyecek. Biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.'Bu açıklama muhtemelen oyuncular üzerinde bir beklenti oluşturacak, bakalım ilerleyen günlerde neler göreceğiz. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0