• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Infinite Warfare'in Çıkış Videosu Yayınlandı!

Call of Duty: Infinite Warfare'in Çıkış Videosu Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Call of Duty: Infinite Warfare'in Çıkış Videosu Yayınlandı!
Call of Duty'nin yeni Oyunu Infinite Warfare'in çıkış videosu yayınlandı.
Oyun sektörünün en uzun soluklu FPS serilerinden birisi olan Call of Duty'nin yeni oyunu olan Infinite Warfare'in çıkış videosu yayınlandı. İlk olarak kısa bir videoyla gündeme gelen oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağı, yapılan açıklamalardan ve 'we are your enemy' şeklinde açık söylemler içeren videodan belli oluyordu. Bugün yayınlanan çıkış videosu, Call of Duty'nin yeni oyunu hakkında birkaç şeyi kesinliğe kavuşturmuş oldu. Örneğin bu oyun da tam anlamıyla kaliteli bir çöp.

Call of Duty yapımcıları, seriyi ünlü yapan ve onu bugün bulunduğu konuma getiren savaşları unutmuş gibi davranmaya devam ediyorlar. Geleceği ele alan ve özünden sapan Call of Duty, Infinite Warfare ile gerçeklikten çok uzağa gitmiş. Oyunun tanıtım videosunda da gördüğünüz gibi grafikler güzel, oyun akıcı ve muhtemelen bol miktarda aksiyon içeriyor ancak bu tanıtım videosu, Call of Duty'den ziyade değiştirilmiş bir Halo'ya aitmiş gibi görünüyor.
 

Black Ops ile birlikte orduların savaşından çok, insan vs ordu savaşı olan Call of Duty, yeni oyununda da bu tutumunu korumuş. Sizler bu yeni oyun ve tanıtım videosu hakkında ne düşünürsünüz bilmiyorum ama süngüyle yapılan savaşları içeren bir serinin, uçakla uzaya çıktığımız ve robotlarla dövüştüğümüz bir seri haline gelmesi bence tam anlamıyla kalitesizlik.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0