Carmageddon Geri Dönüyor

0
0
0
0
0
Carmageddon Geri Dönüyor
Bir zamanların efsane oyunu Carmageddon'u duymayan yoktur herhalde. Oyun Windows, Playstation 1, Nintendo 64, Game Boy Color platformlarına çıkış yapmıştı.
Bir zamanların efsane oyunu Carmageddon'u duymayan yoktur belki de. Oyun Windows, Playstation 1, Nintendo 64, Game Boy Color, iOS ve Android platformlarına çıkış yapmıştı. Tabi ki de iOS ve Android sürümleri 2012 ve 2013 yılları arasında piyasaya çıksa da oyunun bilgisayar versiyonu 1997 yılında piyasaya çıkmıştı. O zamandan bu yana yeni bir Carmageddon oyunu yapılmadı, en azından oyunun yapımcı firması olan Stainless Games tarafından yeni bir Carmageddon oyunu yapılmadı. Carmageddon'un yeni oyunu olan Carmageddon: Reincarnation için 2012 yılı içerisinde bir Kickstarter kampanyası başlatılmış, bu Kickstarter kampanyasında oyunun yapımcısı Stainless Games 400,000 Dolar hedef koymuştu. Oyuna 15.736 kişi bağış yaptı ve toplamda 625.143 Dolar para toplandı. Hali ile firma oyunun yapımlarına hızlı bir şekilde başladı.

Aradan 1.5 sene civarında bir süre geçtikten sonra nihayetinde oyuna bağış yapan kişiler Carmageddon: Reincarnation'ı oynamaya başladı. Eskisinden çok daha vahşi bir oyun olan Carmageddon: Reincarnation'un alfa testine başlandı. Daha öncesinden de söylediğimiz gibi oyuna Kickstarter üzerinden bağış yapanlar şu anda Carmageddon: Reincarnation'ı oynuyor. İlerleyen zamanlarda early-acces ile Steam'e de gelecek. Ancak Steam'e gelecek olan early-acces'in fiyatı ve tarihi bilinmiyor. Bir zamanların efsane oyunlarından biri olan Carmaggedon'un yeni grafikler ve yeni oynanışı ile oynamak kesinlikle çok eğlenceli olacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0