Cars Filminin Resmi Mobil Oyunu Çıktı

6
0
0
0
0
Cars Filminin Resmi Mobil Oyunu Çıktı
Küçük-büyük herkesin severek izlediği animasyon serisi Cars'ın resmi mobil oyunu iOS ve Android platformlarına çıkışını gerçekleştirdi.
Animasyon filmi dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen filmlerin içine Cars'ı ekleyebiliriz. Pixar'ın çıkarmış olduğu bu filmde başrol oyuncusu Şimşek McQueen'in başından geçen eğlenceli olayları izliyoruz.  

Gameloft firmasının çıkarmış olduğu mobil oyun olan Cars : Fast as Lightning, biraz daha küçük yaş kitleye hitap ediyor diyebiliriz. 3 boyutlu olan oyunda dilersek kendi pistimizi tasarlayabiliyoruz.  Oyunun yarış kısımlarında kontrollerin bir hayli kolay olduğunu söylemek gerekir. Çünkü oyunda yaptığımız herşeyi tek parmağımızla ve gaza basarak yapıyoruz. Zaten çocuklar için tasarlanmış bir oyunda komplike kontroller beklemek yanlış olur. 

Oyunun güzel yanlarından birisi tamamen Türkçe olması. Ancak seslendirmeler İngilizce ve filmdeki seslendirmeleri de yapan Owen Wilson'a ait.
Oyun şu an için Android ve iOS platformlarında var. Yakında Windows Phone cihazlar içinde çıkışını gerçekleştireceğini düşünüyoruz. Oyun tamamen ücretsiz durumda ve oynanış esnasında internet bağlantısı gerektirmiyor.

Son söz olarak oyun, filmi sevenler ve küçük yaştaki oyun severler için iyi bir araba yarışı alternatifi olarak mobil cihazlardaki yerini alacaktır. 
 
  Cars: Fast as Lightninh oyununu ücretsiz indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. 
6
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
0
0
0
0