• Anasayfa
  • Oyun
  • Castlevania: Lords Of Shadow 2'ye DLC Gelebilir

Castlevania: Lords Of Shadow 2'ye DLC Gelebilir

1
0
0
0
0
Castlevania: Lords Of Shadow 2'ye DLC Gelebilir
Geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkan Castlevania serisinin son oyunu Castlevania: Lords Of Shadow 2 dünyanın önde gelen oyun dergileri ve siteleri tarafından epeyce düşük puanlar almıştı. Kaldı ki Castlevania: Lords Of Shadow 2 oyunu bu düşük puanları hakkediyor
Geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkan Castlevania serisinin son oyunu Castlevania: Lords Of Shadow 2 dünyanın önde gelen oyun dergileri ve siteleri tarafından epeyce düşük puanlar almıştı. Kaldı ki Castlevania: Lords Of Shadow 2 oyunu bu düşük puanları hakkediyor. İşin aslında hikaye bakımından gerçekten çok kaliteli bir seri olan Castlevania'nın yeni oyunu Castlevania: Lords Of Shadow 2'de hikaye yine çok başarılı ancak oyun içerisinde oynanış bazlı yaşanan bazı sorunlar can sıkıyor.

Castlevania: Lords Of Shadow 2'nin dosyalarını kurcalayan bazı oyuncular ilerleyen zamanlarda piyasaya çıkabilecek bir DLC ile ilgili bazı bilgiler elde ettiler. Elde edilen bilgilere göre Castlevania: Lords Of Shadow 2'ye Alucard DLC'si gelebilir. Seriyi takip edenlerin bileceği üzere Alucard, Dracula'nın oğlu. Castlevania: Lords Of Shadow 2'ye gelecek bu güncelleme ile birlikte Alucard'ın hikayesinin özel bir senaryo ile devam ettirileceği düşünülüyor. Ancak bu konu ile ilgili hiç bir resmi açıklama gelmedi. Yine de Castlevania: Lords Of Shadow 2'ye DLC paketlerini çıkabileceği adeta kesin diyebiliriz üstelik oyunun dosyalarından çıkarılan bu bilgileri de hesaba katarsak Alucard DLC'sinin çıkma ihtimalinin çok yüksek olacağını düşünüoruz. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0