• Anasayfa
  • Oyun
  • ‘Bir An Önce Oyunu Çıksın’ Dedirten Efsane Proje: Challengers: Şöhretin Bedeli

‘Bir An Önce Oyunu Çıksın’ Dedirten Efsane Proje: Challengers: Şöhretin Bedeli

2
0
0
0
0
Koff Animasyon’un bir animasyon projesi olan Challengers: Şöhretin Bedeli, Bülent Ersoy, Adnan Oktar gibi ünlü isimleri dövüştürüyor.
Anadolu Animasyon Film Festivali’ne ‘Zeki’ isimli kısa animasyonla katılarak adını duyuran Koff Animasyon, şimdi de ünlü isimlerden oluşan farklı ve ilgi çekici bir projeye imza attılar. ‘Ünlü isimlerin yer aldığı bir dövüş turnuvasını kim kazanırdı?’ sorusuna cevap bulmak için yapılan Challengers: Şöhretin Bedeli isimli animasyon çalışması yapan şirket, öncesinde ‘Hangi ünlü isimlerin kapışmasını isterdiniz?’ sorusunun yer aldığı bir anket düzenledi. Gelen oylardan ise en çok oyu Adnan Oktar ve Bülent Ersoy almış ve bu iki ismin yer aldığı bir dövüş oyunu hazırlamış.

Önce Adnan Oktar ve Bülent Ersoy’la ilgili ufak bir bilgilendirme yazısı geçen şirket, yazıdaki ince tespitleriyle de bizden tam puan almayı hak etti.

Projede yalnızca bu iki isim yer almıyor. ‘Çok cahilsin, keşke ölsen’ cümlesiyle üzerine binlerce caps yapılan İlber Ortaylı, Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe gibi ünlü isimler de bulunuyor.Karakterlerin ve dövüşün yapıldığı alanların konsept çalışmaları da şu şekilde:Aşağıda da belirlenen oylar sonrası Bülent Ersoy ve Adnan Oktar’ın dövüştüğü bir animasyon video paylaşılmış. ‘Keşke mobil ya da PC için oyunu da olsaymış’ diye iç geçirdiğinizi düşünüyorum, yalnız değilsiniz. Belli mi olur, belkide ilerleyen zamanlarda oyununu da oynama şansına erişebiliriz.
 

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0