• Anasayfa
  • Oyun
  • Civilization: Beyond Earth'ten Uzun Bir Tanıtım Videosu Geldi

Civilization: Beyond Earth'ten Uzun Bir Tanıtım Videosu Geldi

0
0
0
0
0
Civilization: Beyond Earth'ten Uzun Bir Tanıtım Videosu Geldi
En sevilen sıra tabanlı strateji oyunlarının başında gelen Civilization serisinin yeni oyunu olan Civilization: Beyond Earth'den yeni bir tanıtım videosu geldi.
Sıra tabanlı strateji oyunlarının atası olarak kabul edilen Civilization serisinin yeni oyunu olan Civilization: Beyond Earth hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bu sefer ki Civilization oyunu eskilerine göre konu olarak tamamen farklı olacak. Bugüne kadar ki Civilization oyunlarında taş devirinden başlayıp yavaş yavaş ilerliyor ve uzay çağına kadar geliyorduk. Ancak bu sefer ki Civilization oyununda dünyada olmayacağız. Civilization: Beyond Earth adlı bu oyunda dünya halkı artık farklı gezegenlerde koloniler kurmaya başlıyor. Oyunda bizde kendi kolonimizi kuracak ve uzayda ki gezegenlere hüküm etmeye çalışacağız.

 


İşin aslında Civilziation'ın uzay tabanlı bir oyunu olmuştu daha doğrusu Civilization serisinn yaratıcısı olan Sid Meier'ın daha öncesinden Sid Meier's Alpha Centuari adlı bir oyun geliştirmişti. Bu oyun Civilization ile neredeyse aynı bir oyundu ancak arada ki en önemli kısım ise Sid Meier's Alpha Centuari'nın uzayda geçiyor olmasaydı. Genel olarak Civilization: Beyond Earth'ın oynanışlarına baktığımızda uzayda düşman kaloniler dışında çeştili ve gerçekten tehlikeli uzaylılara karşı da mücadele vereceğiz. Ayrıca gezegenlerin bazı noktalarında zararlı noktalar bulunacak (Civilization'da ki doğal afetler gibi muhtemelen) ve eğer ordularınız bu noktalardan geçerse hasar görecekler.

Son olarak Civilization: Beyond Earth adlı bu oyunun yalnızca bilgisayar için 24 Ekim'de piyasaya sürülecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0