• Anasayfa
  • Oyun
  • CoD: Modern Warfare Remastered'tan Oynanış Videosu Geldi

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'tan Oynanış Videosu Geldi

1
0
0
0
0
Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyununa ait 7 dakikalık oynanış videosu Activision tarafından yayınlandı. 
Call of Duty serisinin yeni oyunu Infinite Warfare'ın oyuncularla buluşmasına kısa süre kala oyunu geliştiren şirket Infinite Ward'ın aynı zamanda Call of Duty: Modern Warfare oyununun yenilenmesi üzerine bir süredir çalıştığı biliniyordu.

Nihayet oyunun yenilenmesini tamamlanması üzerine Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyununa ait 7 dakikalık bir oynanış videosu serinin yayıncısı Activision tarafından paylaşıldı. Zaten serinin sevilen bir parçası olan Modern Warfare'ın yenilenmesi oyunseverler tarafından da olumlu şekilde karşılanmış gibi görünüyor.


 

 Call of Duty Infinite Warfare 2 milyonu geçik "dislike" almıştı!

Hatırlayacak olursanız Call of Duty serisinin devamı niteliğindeki yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare tamamen uzayda geçmesi nedeniyle serinin hayranları tarafından çok fazla olumsuz eleştiri toplamış ve oyunun ilk tanıtım videosu YouTube'ta en fazla dislike alan ilk 5 video içerisine girmişti. Anlaşılan bu oyunun şirketi zarara sokması kuşkusuyla Activision yapımcı şirketle birlikte hızlı davranarak yeni bir gelir kapısı bulmuş ve Call of Duty: Modern Warfare ile önlemini almış. Tabii Infinite Warfare'ın gidişatı ne olur bilmiyoruz ancak Modern Warfare Remastered, Call of Duty serisini sevenlerin bir hayli ilgisini çekecektir.

Call of Duty Modern Warfare Remastered oyununa ait yayınlanan 7 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0