• Anasayfa
  • Oyun
  • Android Telefonu Olanlar Yaşadı: Counter Strike Android'e Geliyor

Android Telefonu Olanlar Yaşadı: Counter Strike Android'e Geliyor

6
4
0
0
0
Counter Strike oyununu anlatmaya gerek yok değil mi? Malum her birimizin internet kafelerde saatlerini geçirdiği bir döneme damgasını vurmuş oyun. Multi-player ve online oyun diyince akla bütün oyunların atası Counter gelir. Şimdi şöyle bir müjdemiz var: Counter artık telefonlarımıza tabletlerimize geliyor ve her yerden anında kapışacağız. 
Counter Strike turnuvaları kaldığı yerden başlasın. Kapışmaları nerede bıraktıysak oradan devam edebiliriz. Counter'da kapışma yeri artık internet kafeler olmayacak. Artık telefonumuzun ve internetimizin olduğu her yer Counter kapışma yeri olacak.

Otobüste giderken, evde yan gelip yatarken, ofiste canınız sıkıldığında veya okulda ders aralarında (siz bunu ders arasında yapın ders için de yapıp da başımıza iş almayalım gençler) hemen telefonumuzdan veya tabletimizden Counter'da kapışabiliriz. Sdlash3d geliştirici ekibi Android platformu için Counter-Strike 1.6 oyununu port etmeyi başardığını açıkladı. Sdlash3d geliştirici ekibi ayrıca Counter-Strike 1.6’nın Android cihazlar üzerinde nasıl çalışacağına yönelik bir de video yayınladı. Bu iki-üç cümle sizi Counter'cıları coşturmaya yetmiştir. İnsanın tüyleri diken diken oluyor değil mi? Artık android telefonunuzun olduğu her yer Counter Server'ı olacakGeliştirici ekibi gerçekten bağrımıza basmamız lazım. Ama şöyle bir durum var. Malum bu resmi bir paket değil. Google Play Store'da telif haklarından dolayı yer alamayacak ve sadece Apk olarak internetten ulaşılabilecek. Counter'cılar için bu sorun değil ya. Yeter ki Counter Android'e gelsin Ferhat gibi dağları deler yine de ulaşırız. Geliştirici arkadaşlar şu aralar son denemelerini yapıyorlar ve bir-iki hafta içersinde Apk olarak ücretsiz bir şekilde indirilmeye hazır olacak.

Aşağıda geliştirici ekibin bizzat paylaştığı videoyu izleyebilirsiniz. Ekip, Counter Strike için harıl harıl gece gündüz çalışıyor.
 

Counter Strike, Android sistemine gelir gelmez OyunTekno ekibimiz Efe ve Lütfi'den şöyle kıran kırana bir kapışma videosu da beklediğimizi belirtelim. 
6
4
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
4
0
0
0