• Anasayfa
  • Oyun
  • Üüüf Habere Gel: Counter Strike Mobile Geldi!

Üüüf Habere Gel: Counter Strike Mobile Geldi!

19
6
3
2
1
Hafızalarımıza yer etmiş birinci şahıs nişancı türündeki taktiksel aksiyon oyun olan Counter Strike, mobil platformuna APK olarak indirilerek oynanabilir durumda.
Counter Strike’ı deli gibi oynadığımız zamanlarda birisi ‘birader 5-10 yıl sonra bu oyunlar telefonlarda oynanır’ deseydi muhtemelen bilimum yerlerimizle gülerdik. Ama ne var ki bu durum resmen gerçekleşti ve yılların eskitemediği oyun, mobilde oynanabilir duruma geldi.

Sdlash3d adındaki geliştirici ekip tarafından mobile taşınan oyun, isim haklarının Valve Corporation tarafından alınması yüzünden Google Play’e eklenemeyecek fakat şu an APK olarak indirilebilir durumda.

Oyunu özellikle tanıtmamıza zaten gerek yok, bir tek şunu söylesek yeterli: Valve yapsaydı ancak bu kadar olurdu. PC platformunda nasıl oynuyorsanız aynı şekilde mobilde de oynayabileceğiniz Counter Strike’ın kontrolü ise biraz sıkıntılı, daha doğrusu zor. Diyorsanız ki ‘ben bunu birkaç günde yer, yutarım. ne zoru?’, o zaman diyecek bir şey yok.Oyun, Half-Life motoru üzerinden çalıştığı için CS ile birlikte Half-Life’ın da APK’sı kuruluyor. (indirme linkinde her iki zip dosyasını da bulacaksınız) CS gibi ilerlemeli oyun olan Half-Life’ı da dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak mobil cihazınıza kurabilirsiniz. Ayrıca şu bilgiyi de verelim: Oyunu hem yerel ağda hem de internetten multiplayer modunda oynayabiliyorsunuz. (test edip onayladık) Aşağıdaki bağlantıdan ulaşma konusunda sıkıntı yaşayanlar, şuradaki bağlantıdan indirme linkine ulaşabilirler.
 
  Counter Strike (APK)

19
6
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
19
6
3
2
1